• Головна
  • Депутати Полтавської облради прирівняли націоналістів до фашистів
13:39, 23 травня 2013 р.

Депутати Полтавської облради прирівняли націоналістів до фашистів

Звернення депутатів Полтавської обласної ради до жителів нашого регіону

Під час сьогоднішньої 16-ої сесії Полтавської облради 6-ого скликання депутати звернулися до громадян з офіційним такими словами:

«Останнім часом в Україні активізувалися політичні процеси, що призводять до поступової фашизації суспільства, пропаганди нацизму. Відбувається героїзація гітлерівських прибічників, яких видають, як борців за самостійність України. Набувають поширення русофобія і ксенофобія.

Сьогодні виросло молоде покоління націоналістів, що, в основному, народилися вже в незалежній Україні, які нічого не знають про складний і неоднозначний шлях створення української держави. Лжепатріоти намагаються переписати історію, спотворюючи значення великої перемоги для долі нашої держави і возвеличуючи фашистських окупантів та їхніх бандерівських посіпак».

Далі депутати зазначили, що сьогодні поширюється тенденція праворадикальних партій до змін назви тієї чи іншої вулиці. Націоналісти руйнують пам’ятники радянської доби. Усе це, на думку активістів звернення, є проявом фашизації суспільства. Підтримка таких проявів призведе до повної фашизації суспільства, впевнені депутати облради. А ми залишимося поза цивілізованим суспільством, «якщо не поборемо бацилу фашизму та нездорового націоналізму».

«Ті, хто підхопили ідеї радикальних націоналістів-фашистів, сіють зло не тільки тим, хто навколо них, а й майбутнім поколінням,» — вважають депутати. Вони висловлюють солідарність із європейським співтовариством, європейським парламентом, шо категорично засудив расистські, антисемітські, ксенофобські погляди радикальних націоналістів, особливо наголосивши на їх невідповідності основоположним принципам ЄС.

«Громадяни, будьте пильними! — звертаються активісти до полтавців. — Не долучайтеся до справ праворадикалів: вони вносять розбрат у нашу багатонаціональну родину! Не підтримуйте спроби переписати нашу героїчну історію! Не вірте облудній пропаганді націоналістів! Не підтримуйте їх у цьому!»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...