• Головна
  • Полтавщиною пройде міжнародне ралі на ретро автомобілях «Пекін-Париж»
10:11, 23 травня 2013 р.

Полтавщиною пройде міжнародне ралі на ретро автомобілях «Пекін-Париж»

За сприяння «Автомобільної федерації України» (FAU) 19-23 дорогами України проходитиме Міжнародне автомобільне ралі на ретро-автомобілях «Пекін-Париж».

Підготовку до цього заходу Полтавської області обговорили на нараді у заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Валерія Пархоменка.

Ралі «Пекін – Париж» є однією з найбільших подій в автомобільному світі. У складі групи 111 ретро-автомобілів (224 учасники – водії та супроводжуючі особи) з понад 20 країн світу. Трансконтинентальне ралі такого рівня проходитиме дорогами України вперше й сприятиме розвитку ретро-автомобілізму, автотуризму та промоції туристичної привабливості нашої країни.

Представники FAU просять сприяння Полтавської області у підтримці заходів, спрямованих на успішне подолання траси учасниками автопробігу під час його проходження територією Полтавської області.

Валерій Пархоменко розпорядився, щоб створили відповідний оргкомітет та підготували робочий план, що сприятиме успішному подоланню траси Полтавської області.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...