• Головна
  • Міська влада забирає в сіл податки, шкільні автобуси і техніку, але не розв’язує їхні проблеми
Політичні новини
19:00, 10 вересня 2021 р.
Надійне джерело

Міська влада забирає в сіл податки, шкільні автобуси і техніку, але не розв’язує їхні проблеми

Політичні новини
Міська влада забирає в сіл податки, шкільні автобуси і техніку, але не розв’язує їхні проблеми

Приклад – Пальчиківський старостинський округ, де провів виїзний прийом Едуард Волков. Мешканці хочуть ефективного розв’язання проблем, але після приєднання до міста їх, навпаки, стало набагато більше.

Міська влада забирає в сіл податки, шкільні автобуси і техніку, але не розв’язує їхні проблеми, фото-1

В бюджет ТГ з округу постійно забирають гроші, а на потреби сіл не дають ні копійки. Старости, призначені міською владою, дбають лише про себе, але реальної роботи – немає.

У Пальчиківці вщент розбита дорога, яка потребує ремонту. Міські чиновники відняли в громади шкільні автобуси. 40 дітей з 8 сіл не зрозуміло як із 1 вересня добиратимуться десятки кілометрів до місця навчання. Уже о 22:30 округ залишається в цілковитій темряві, а освітлення є лише на вулиці, де живе староста. Кладовища не прибирають, тож вони обростають бур’янами і амброзією. Справжня катастрофа з дитячими майданчиками – старими й небезпечними. Міська влада забрала в сільської ради трактори, узимку люди вже очікують колапсу через нерозчищені дороги. Без грошей немає можливості навіть вкрутити згорілу лампочку на стовпі!

Міська влада забирає в сіл податки, шкільні автобуси і техніку, але не розв’язує їхні проблеми, фото-2

Едуард Волков, член партії «Рідне місто», запропонував створити в кожному старостаті громадські організації, які б займалися благоустроєм та розв’язанням інших комунальних проблем. Вони будуть фінансуватися з програми «Турбота», як фінансуються інші громадські організації. Таким чином, люди отримають назад хоча б частину відданих чиновникам коштів і спрямують їх на потрібні справи.

Міська влада забирає в сіл податки, шкільні автобуси і техніку, але не розв’язує їхні проблеми, фото-3
Міська влада забирає в сіл податки, шкільні автобуси і техніку, але не розв’язує їхні проблеми, фото-4

За заявленими проблемами громада почала збирати підписи, аби далі передати їх у профільні відділи міської ради й цим показати нагальність проблем.

Денис Компанієць

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прийом #проблеми #громадяни
Оголошення
live comments feed...