• Головна
  • Діяльність Шевченківської райради паралізована вже півроку
Політичні новини
16:00, 10 вересня 2021 р.
Надійне джерело

Діяльність Шевченківської райради паралізована вже півроку

Політичні новини
Діяльність Шевченківської райради паралізована вже півроку

Четверте пленарне засідання першої сесії Шевченківської районної в м.Полтаві ради відбулося 23 лютого 2021 року. Після цього голова ради безрезультатно намагався скликати другу (5.05 і 27.05), третю (25.06), четверту (30.06) і п’яту (19.07) сесії.

Діяльність Шевченківської райради паралізована вже півроку, фото-1

На кожну сесію, які так і лишаються неправочинними, приходять мешканці Шевченківського району. Вони вимагають нарешті розпочати роботу, адже не вирішуються ні земельні, ні соціальні питання, не вносяться нагально необхідні зміни до районного бюджету.

Діяльність Шевченківської райради паралізована вже півроку, фото-2

Сесії не відбуваються через відсутність кворуму.

Чому?

- Керівники партій, які входять до провладної більшості, забороняють членам своїх фракцій у райраді приходити на сесійні засідання, - зазначив керівник фракції «Рідне місто» в Шевченківській районній раді Андрій Обиденний – Вони незадоволені позицією голови ради Сергія Хавренкова та опозиційних сил, налаштованістю на конструктив. Ми ж тримаємося й робимо все можливе, щоб райрада нормально запрацювала. Усвідомлюємо, що від цих дрібних політичних ігрищ першочергово страждають мешканці району. Дивує й обурює той факт, що полтавські очільники партій «За майбутнє» і «Партії простих людей», які будували виборчу кампанію на підкресленому «задобренні» мешканців, тепер цинічно ігнорують їхні потреби. Адже на кожну сесію виносяться питання, що стосуються сотень людей. Здається, вони буденні, рядові, але без них гальмується вирішення куди важливіших проблем. Наведу останній приклад. До мене на депутатський прийом прийшла представниця ініціативної групи району Юлія Олександрівна Бережна, і висловила загальне невдоволення такою ситуацією в райраді. Жінка вже довгий час не може зареєструватися. В чоловіків із Шевченківського району виникають труднощі з військовим обліком, знову ж, через неможливість зареєструватися на законних земельних ділянках – і все через те, що сесія не відбувається. А на розгляд назбиралося вже більше кілька сотень нагальних для людей питань.

Діяльність Шевченківської райради паралізована вже півроку, фото-3
Діяльність Шевченківської райради паралізована вже півроку, фото-4

Тим не менш, депутати кожного разу дисципліновано приходять на пленарні засідання, щоб проголосувати за соціальні питання. Та поки рішення в Шевченківській райраді не приймають.

Денис Компанієць

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сесія #Шевченківська районна рада #депутати
Останні новини
Оголошення
live comments feed...