• Головна
  • Чому варто вибрати керамічний посуд за рекомендацією Crafta.ua: переваги матеріалу
Новини компаній
09:30, 17 вересня 2021 р.
Надійне джерело

Чому варто вибрати керамічний посуд за рекомендацією Crafta.ua: переваги матеріалу

Новини компаній

Сьогодні при виробництві столового посуду найбільш часто використовують кераміку. З неї роблять тарілки, чашки, салатниці, навіть форми для запікання. За посиланням https://crafta.ua/catalog/posuda/можна придбати керамічний посуд для будинку в авторському дизайні від майстрів з різних регіонів України.

Зумовлена ​​популярність доступністю і практичністю сировини. Крім того, посуд з кераміки має високі експлуатаційні властивості, що і відрізняє його на тлі виробів з інших матеріалів. Ознайомимося з цими особливостями детальніше.

Переваги керамічного посуду

В першу чергу відзначимо екологічність і гігієнічність. Кераміка – це матеріал, виготовлений з натуральної сировини. Вона не містить шкідливих сполук, а за рахунок хімічної нейтральності не вступає в контакт з продуктами і рідинами, що не окислюється під впливом органічних кислот. Також до переваг тарілок і чашок з даного матеріалу варто віднести:

  • можливість довго зберігати продукти соковитими. За рахунок пористої структури матеріал вбирає вологу, яку в процесі зберігання їжі поступово повертає. Через це продукти в керамічному посуді довше зберігаються свіжими, а при випічці в формі з цього матеріалу практично неможливо пересушити страву;
  • добре «тримає» температуру. Завдяки цій властивості, продукти довше залишаються теплими або холодними;
  • швидке нагрівання. Ця властивість дозволяє готувати страви на повільному вогні, завдяки чому можна зробити їх максимально соковитими і ароматними.

Однак слід пам'ятати про такі нюанси, як крихкість і делікатність керамічного посуду. Вінвразливий до різких перепадів температур, тому не можна холодні форми ставити в розпечені духовки або гарячу тарілку заливати крижаною водою. Також за рахунок пористої структури, вироби з даного матеріалу вбирають жир, чому виникають певні незручності в процесі використання. Втім, якщо забезпечити правильний підхід і знати деякі нюанси, можна продовжити експлуатаційний ресурс тарілок або чашок.

Основні правила догляду за керамікою

Збираючись купити посуд за посиланням https://crafta.ua/ на маркетплейсі Crafta.ua, важливо розібратися, як правильно з ним поводитися. Серед основних правил, яких слід дотримуватися акуратність. Не можна кидати тарілки і чашки в мийку або жбурляти на них тверді предмети. Крихкий матеріал може тріснути або розбитися на дрібні частини.

При покупці столового керамічного посуду варто також уточнити чи можна його мити в посудомийній машині, бо не всі вироби на це розраховані.

Вибираючи тарілки з неглазурованої кераміки, важливо давати їм добре висихати після миття. Через те, що в мікропорах залишається вода, вони можуть тріснути при наступному використанні.

Підводячи підсумок, відмітимо, що нюансів і рекомендацій по догляду зовсім небагато і вони не складні, проте їх дотримання зможе продовжити термін служби керамічного посуду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...