• Головна
  • На День Європи в Лубнах провели фестиваль і створили «квітку толерантності»
11:34, 21 травня 2013 р.

На День Європи в Лубнах провели фестиваль і створили «квітку толерантності»

В Лубнах відбулася низка пізнавальних і розважальних заходів до Дня Європи під назвою «Горизонти порозуміння».

Заходи організували Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» за підтримки відділу у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету міської ради та участі навчальних закладів міста.

Площу біля кінотеатру «Київська Русь» на час свята було перетворено на «Вікно в Європу».Юні ведучі разом із учасниками за допомогою притчі дізналися про терпимість, здійснивши віртуальну подорож у давнину. Також діяла виставка робіт молодих фотохудожників, яка розповіла про єдність у різноманітті. Для цієї акції волонтери створили яскравий колаж «Квітку толерантності», що ілюструє європейські цінності. Учасниками еврофестивалю стали всі навчальні заклади Лубен. Також діти отримали почесні дипломи за активну участь у тренінгах, навчаннях, акціях, які проходили протягом навчального року і торкалися теми толерантності і порозуміння.

Олександр Чепур, керівник молодіжної громадської організації «Твій Світ» переконаний, що в результаті опитувань з питань євроінтеграції, які було проведено протягом проекту говорять про прагнення сучасної молоді до таких європейських цінностей, як рівноправ’я, терпимість, взаєморозуміння.

Також серед заходів фестивалю були: конкурс на кращий комплімент, стрічка єдності. Усі глядачі змогли взяти участь у танцювальному флешмобі, а також у численних розвагах, підготовлених організаторами.

Вуличний фестиваль «Горизонти толерантності» – це яскравий захід творчої та активної молоді, яка вже сьогодні заявила про себе як про справжніх європейців та патріотів міста. Нагадаємо, що захід проходив в рамках проекту «Молодіжний дебатний центр «Дитяча рада прав людини» за підтримки Фінського Фонду Місцевого Співробітництва і став гарним часом для учасників, подарувавши молодіжний запал та весняний настрій.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...