• Головна
  • Ірина Акімова пообіцяла всіляко підтримувати вже впроваджену в життя ініціативу електронного реєстру на Полтавщині
09:13, 21 травня 2013 р.

Ірина Акімова пообіцяла всіляко підтримувати вже впроваджену в життя ініціативу електронного реєстру на Полтавщині

Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова відзначила досвід полтавців у запровадженні електронного реєстру пацієнтів у 4-й міській клінічній лікарні Полтави.

Полтавські медики розповіли, що над вдосконаленням системи в регіоні працюють вже не один рік, хоча така ініціатива на рівні держави поступила тільки торік.

Ірина Акімова пообіцяла всіляко підтримувати вже впроваджену в життя ініціативу електронного реєстру на Полтавщині, фото-1

«На Полтавщині є багато цікавих ініціатив, і нині вони знайшли потужну підтримку на рівні держави, – сказала Акімова. – Ми побачили, як працює створений полтавцями електронний реєстр пацієнта. У національному плані є таке завдання. Але в Полтавській області замість того, щоб чекати команди зверху, почали займатись цією проблемою раніше, бо вони розуміли, що без такого реєстру - сучасного медичного обслуговування бути не може».

Ірина Акімова пообіцяла всіляко підтримувати вже впроваджену в життя ініціативу електронного реєстру на Полтавщині.

«Ця річ дуже необхідна.Треба всіляко підтримувати їхню ініціативу», – сказала Акімова.

За словами головного лікаря 4-ї міської клінічної лікарні Леоніда Куроєдова, у Полтаві вже перейшли на електронні картки 5 тис. пацієнтів.

“Пацієнт приходить у реєстратуру із звичайною пластиковою карткою, дає її медпрацівнику, яка відкривши бачить все про цю людину – чим вона хворіла, чим лікувалась іт.д., – зазначив Куроєдов. - це дуже зручно як для пацієнтів, так і лікарів”.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...