• Головна
  • Понад 30 особистих прийомів громадян провели в органах ГУ Міндоходів Полтавщини з початку року
13:26, 20 травня 2013 р.

Понад 30 особистих прийомів громадян провели в органах ГУ Міндоходів Полтавщини з початку року

Так, два з них – проводилися заступниками обласного керівника, 3 - начальниками підвідомчих податкових інспекцій, 23 - їх заступниками, 2 - іншими посадовими особами.

Всі громадяни, що звертались до громадських приймалень, були прийняті відповідними керівниками, фактів відмови у прийомі не було. Усім зверненням громадян була приділена належна увага, їх питання вирішувались по суті.

З початку року до ГУ Міндоходів у Полтавській області надійшло 219 письмових звернень громадян, що на 134 звернення менше, ніж за відповідний період 2012 року, з них: 196 заяв (89,5%) та 23 скарги (10,5%). За результатами розгляду одна скарга була на недоліки в роботі, а інші 22 скарги - на неправомірні дії працівників органів ГУ Міндоходів. Жодна із скарг не підтвердилась.

Як показав аналіз звернень, переважна кількість порушених у них питань стосується податку на доходи фізичних осіб – про це йдеться у 38 зверненнях, і це становить 17,4% від їх загальної кількості, контрольно–перевірочної роботи – 38 звернень, або 17,4%, інформувань про ухилення від сплати податків - 32 звернення, або 14,6%, оподаткування доходів підприємницької діяльності – 23 звернення, або 10,5%.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...