• Головна
  • В області відремонтовано 134 тис. м2 доріг
13:08, 20 травня 2013 р.

В області відремонтовано 134 тис. м2 доріг

Заступника голови облдержадміністрації Віктора Шадчнєва відбулась нарада з питання «Про використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах області».

На нараду були запрошені заступники голів райдержадміністрацій, керівництво дорожніх організацій області, Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Павло Кропивка.

На нараді обговорювались питання ефективного та раціонального використання коштів субвенції. Віктор Шадчнєв вкотре наголосив на необхідності не розпорошувати, а акумулювати кошти на ремонт більш значущих об’єктів. Враховуючи досвід інших областей України, розглянули питання можливості реорганізації розподілу коштів субвенції з метою їх повного освоєння в 2013 році. Більшості районів така реорганізація не потрібна. Заступники голів райдержадміністрацій запевнили, що кошти субвенції на ремонт доріг будуть освоєні повністю.

На нараді також було заслухано звіт директора дочірнього підприємства „Полтавський облавтодор ВАТ Державної акціонерної компанії „Автомобільні дороги України” Дмитра Кобченка про виконання робіт з ліквідації ямковості на дорогах області. Всього проведено ремонтних робіт на 134 тис. м2 доріг. Зокрема, інтенсивно ведуться роботи на дорогах Лохвиця – Гадяч, Диканька – Гадяч. Дороги державного значення, які проходять територією області, відремонтовані повністю. В даний час здійснюється перехід до ямкового ремонту доріг місцевого значення.

Заступник голови облдержадміністрації Віктор Шадчнєв наголосив на необхідності якісного проведення ремонтних робіт, особливо на дорогах, які ведуть від районних центрів до сільських населених пунктів. Реалізація завдань медичної реформи в частині надання невідкладної медичної допомоги та ефективного функціонування інституту сімейного лікаря неможлива без наявності розгалуженої мережі доріг до найвіддаленіших населених пунктів, які мають перебувати в належному технічному стані аби населення могло вчасно отримати необхідну медичну допомогу.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...