• Головна
  • Полтавці відзначили Всесвітній день пам’яті померлих від СНІДу
12:33, 20 травня 2013 р.

Полтавці відзначили Всесвітній день пам’яті померлих від СНІДу

19 травня у Полтаві пройшла акція, присвячена пам’яті померлих від страшної хвороби

Починаючи з 16 години у Корпусному парку були розміщені спеціальні палатки, в яких кожний з охочих міг ознайомитися з інформацією про СНІД. Окрім цього полтавці могли пройти безкоштовне та анонімне експрес-тестування на ВІЛ. Забігаючи наперед слід зазначити, що у підсумку перевірку пройшли 78 осіб, серед яких не було виявлено жодного випадку позитивного результату на хворобу.

— Як правило частину відповідальності за проведення цього заходу беруть на себе неурядові організації, — розповів Сергій Жук, заступний директора благодійної асоціації «Світло надії». – Наша організація в партнерстві з Управління у справах сім’ї та молоді вже в п’ятий раз проводимо подібний захід. В експрес-тестуванні звично беруть участь близько сотні осіб, в основному молодь. Зараз відбувається флеш-моб із зачісками та робота «живої книги», в якості якої виступають волонтери. Кожна людина може в них дізнатися все що їх цікавить про хворобу.

Охочих пройти тестування в порівнянні з минулими роками поменшало, однак незважаючи не це спостерігалася черга до «кабінету на колесах».

Слід зазначити, що як і в минулі роки кожний з охочих міг залишити свої побажання та думки щодо акції та ВІЛ-позитивних людей на спеціальних полотнах, які потім вивішувалися поряд з монументом Слави.

Завершився вечір концертом місцевих співаків та танцюристів, після чого полтавці запалили свічки та розгорнули спеціальну червону стрічку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...