• Головна
  • 12 мобільних телефонів не потрапили до рук засуджених колонії, що на Полтавщині
09:21, 17 травня 2013 р.

12 мобільних телефонів не потрапили до рук засуджених колонії, що на Полтавщині

15 травня 2013 року до Божковської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№16) громадянка Х. привезла передачу на ім’я засудженого Г., який відбуває покарання за ознаками ст.ст. 153 ч.1 (зґвалтування), 286 ч.1 (порушення правил безпеки дорожнього руху).

У передачі було 2 блока цигарок та 2 пачки чаю. Окрім цього, для покращення побутових умов засуджених установи відділення соціально-психологічної служби №6 у якості гуманітарної допомоги вона передала журнальний столик.

При ретельному догляді передачі молодшим інспектором відділу нагляду і безпеки установи у журнальному столику в додаткових брусах із внутрішньої частини столу було виявлено та вилучено 12 мобільних телефонів.

Завдяки пильності та добросовісному виконанню своїх функціональних обов’язків, працівникам установи вдалось попередити потрапляння заборонених предметів до охороняємої зони установи.

По даному факту складено протокол i відповідні матеріали направлено до районного суду міста Полтава для прийняття рішення.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...