• Головна
  • До Полтави зїхалися іменні стипендіати та відмінники навчання з усієї країни
15:59, 16 травня 2013 р.

До Полтави зїхалися іменні стипендіати та відмінники навчання з усієї країни

Секретар міської ради Оксана Деркач взяла участь у відкритті XV зльоту іменних стипендіатів та відмінників навчання «Лідери АПК ХХІ століття» серед студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації Мінагрополітики України.

Цей захід є свідченням великої уваги з боку держави до питань підготовки кадрів для аграрної галузі, що є запорукою виконання завдань, поставлених Президентом України та Урядом щодо розвитку агропромислового комплексу та гарантування продовольчої безпеки держави.

До Полтави зїхалися іменні стипендіати та відмінники навчання з усієї країни, фото-1

Захід урочисто відкрили на Театральній площі парадом учасників зльоту. Гостинна полтавська земля традиційно зустрічала гостей хлібом-сіллю.

У цьогорічному зібранні, приймати яке випала честь Полтавщині, взяло участь близько 300 студентів з усіх областей країни, які отримали іменні стипендії Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів, обласних та районних державних адміністрацій, видатних учених і науковців, відмінники навчання вищих навчальних закладів аграрного спрямування. Усіх їх під час урочистого відкриття привітали директор департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій Міністерства аграрної політики та продовольства України Сергій Кадигроб, голова Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко, секретар міської ради Оксана Деркач, ректор Полтавської державної аграрної академії Валентина Аранчій.

До Полтави зїхалися іменні стипендіати та відмінники навчання з усієї країни, фото-2

В своїй промові голова облдержадміністрації наголосив, що Полтавщина – це потужний аграрний регіон, який протягом останніх років займає стійкі лідируючі позиції за показниками розвитку сільськогосподарського виробництва серед регіонів держави. Одним з ключових факторів успіху області є кадри. І саме від рівня підготовки кадрів для галузі буде безпосередньо залежати формування стратегії її розвитку.

Майбутніх фахівців, молоду еліту, привітала секретар міської ради Оксана Деркач:

- Шановні учасники злету, ставши іменними стипендіатами, відмінниками навчання, ви взяли високий старт. Я бажаю вам не зупинятися, йти лише вперед і досягати нових вершин!

До Полтави зїхалися іменні стипендіати та відмінники навчання з усієї країни, фото-3

Зльоти мають за мету створення в Україні сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу, пошуку підтримки і стимулювання обдарованої молоді. Цьогорічний проходитиме на базі Полтавської державної аграрної академії і триватиме 4 дні. В програмі зльоту – круглі столи, пленарні засідання, ознайомлення з підприємствами АПК Полтавщини та визначними, історичними та культурними, місцями нашого краю.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...