• Головна
  • Прокуратура області перевірила що їдять школярі
09:10, 16 травня 2013 р.

Прокуратура області перевірила що їдять школярі

Під час перевірок виявлено, що у шкільному буфеті одного із загальноосвітніх навчальних закладів Полтави дітям продавали еклери з кондитерським кремом та газовані напої, реалізація яких заборонена спільним наказом МОЗ та Міносвіти України «Щодо невідкладних заходів організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, оздоровчих закладах».

Як повідомляє прес-служба прокуратури області, за результатами розгляду подання прокурора Ленінського району міста, внесеного директору школи, порушення усунуті.

Недотримання вищезгаданого наказу виявлені і в 5 навчальних закладах Кобеляцького району. У їдальнях цих установ під час приготування їжі для учнів використовувалась широко розрекламована борщова заправка, яка є забороненою у застосуванні для приготування їжі школярам, оскільки містить синтетичні підсилювачі смаку та аромату. Днями прокурором Кобеляцького району в місцеву СЕС, працівники якої погоджують технологічні картки приготування страв, внесене подання з вимогою усунути виявлені порушення та не допускати їх у подальшому.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...