• Головна
  • В області підходить до завершення весняна посівна кампанія
16:22, 15 травня 2013 р.

В області підходить до завершення весняна посівна кампанія

На нараді у заступника голови облдержадміністрації Володимира Замикула було розглянуто питання завершення комплексу весняно-польових робіт.

Станом на 14 травня в області посіяно 1116 тис.га ярих культур, у тому числі ярих зернових та зернобобових посіяно на площі 713 тис.га або 98 % до прогнозу, з них кукурудзу посіяно на площі 556 тис.га (98 %), ярі ранні зернові – 150 тис.га. завершено посів соняшнику на площі 201 тис.га, цукрових буряків – 28 тис.га, завершується сівба сої – 158 тис.га (87 % до завдання).

Характерною особливістю цьогорічної посівної була висока технологічність виробничого процесу та серйозна увага до питань збереження родючості грунтів. У наявності аграріїв сьогодні є 115 тис.тонн діючої речовини мінеральних добрив, що дозволяє з урахуванням обсягів міндобрив, внесених минулого року під озимі та внесення органіки досягти забезпеченості добривами у середньому 140 кг діючої речовини на гектар, що є фактично найвищим показником за досить тривалий період.

Проте заступник голови облдержадміністрації загострив увагу керівників обласних служб на необхідності чіткого контролю за ситуацією в галузі, адже сьогодні розпочато період активних робіт з захисту посівів, підготовки до кормовиробництва, крім того посушливі умови цьогорічної весни вимагають ретельного дотримання технологій вирощування культу задля збереження врожаю та гарантування продовольчої безпеки регіону.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...