• Головна
  • В ОДА визначили кращих держслужбовців
13:20, 15 травня 2013 р.

В ОДА визначили кращих держслужбовців

На черговому засіданні Оргкомітету з проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в облдержадміністрації у 2013 році, визначили переможців.

«Поки що ми визначаємо тих, хто переміг у Полтавській облдержадміністрації. Загалом у першому етапі взяв участь 21 держслужбовець з області. Паралельно проводили конкурс і в 4-х департаментах», – повідомив Валерій Пархоменко, який є головою названого комітету.

Тож за інформацією начальника відділу кадрової роботи облдержадміністрації Валентина Коробка переможцем першого етапу конкурсу в облдержадміністрації у номінації «Кращий керівник» став заступник директора Департаменту – начальника управління інформації Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Олег Коробов.

У номінації «Кращий спеціаліст» перемогла головний спеціаліст Державного архіву Полтавської області Ірина Дудяк.

«Конкурс оцінювали по п’ятибальній системі. Учасникам пропонували 50 питань різного рівня складності. Зокрема визначали рівень знань законодавства, комп’ютерної техніки, вміння вести діловодство тощо », – зазначив начальник відділу кадрової роботи облдержадміністрації Валентин Коробко.

Наступний етап конкурсу «Кращий держслужбовець» відбудеться в червні.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...