• Головна
  • «Регіонали» на «антифашистський» мітинг у Полтаві примусово зганяють бюджетників області
14:57, 14 травня 2013 р.

«Регіонали» на «антифашистський» мітинг у Полтаві примусово зганяють бюджетників області

15 травня 2013 року представники Полтавської обласної організації Партії регіонів влаштують в обласному центрі «антифашистський» мітинг. Для створення масовки та чисельності свого заходу вони вдаються до адмінресурсу. На мітинг примусово звозитимуть членів партії і працівників бюджетних установ зі всієї області.

Як стало відомо з різних джерел, для участі в мітингу планують залучити декілька тисяч полтавців. Не маючи значної підтримки від населення і враховуючи, що 15 травня – робочий день, «регіонали» для масовості заходу вдадуться до адмінресурсу. На так званий «антифашистський» мітинг заплановано звезення бюджетників зі всієї Полтавської області. Свободівці з різних районів повідомляють, що чисельність заходу влада примусово забезпечать за рахунок вчителів, лікарів та державних службовців.

«У той час, коли полтавці повинні бути на своїх робочих місцях і виконувати обов’язки – навчати дітей, лікувати людей чи займатися розбудовою держави – їх скликають на безглузді «антифашистські мітинги». Окрім того, чинна місцева влада створює напругу у відносинах між полтавцями і посилює розкол у суспільстві на політичному грунті, відвертаючи увагу від дійсно болючих питань соціального забезпечення, рівня життя простих людей і безчинства можновладців», – зазначив голова Полтавської обласної організації ВО «Свобода» Роман Чабановський.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...