• Головна
  • Травневі пенсії полтавські пенсіонери отримають вчасно
17:15, 14 травня 2013 р.

Травневі пенсії полтавські пенсіонери отримають вчасно

За тривалими святковими та вихідними днями травня непомітно збігло півмісяця.

Отже, органи Пенсійного фонду області недарма запевняли своїх підопічних, що їм не доведеться відчути незручностей щодо своєчасного одержання пенсійних виплат, - процес фінансування здійснюється відповідно до графіку.

З метою своєчасної доставки і виплати пенсій у період з 3 по 13 травня Головним управлінням Пенсійного фонду України в Полтавській області проведено спільні наради з керівництвом філії Полтавського обласного АТ «Ощадбанк» та Полтавської дирекції УД ППЗ «Укрпошта». Відповідні зустрічі були проведені і на місцевому рівні – керівниками територіальних управлінь.

Авансове фінансування центрів поштового зв’язку в сумі 51,9 млн. грн. здійснено 29 квітня. Виплата пенсій центрами поштового зв’язку розпочата 3 травня за 4-5 травня, а 4 травня - за 6 травня. Ощадбанк своєчасно забезпечив готівкою на пенсійні виплати всі відділення аж по 6 травня.

Для виплати пенсій через установи уповноважених банків по 7 травня включно ще 30 квітня профінансовано 60,9 млн. грн.. Зарахування пенсій на вкладні та карткові рахунки банківськими установами здійснено 30 квітня.

Потреба на виплату пенсій через центри поштового зв’язку по 13 травня включно була профінансована 7 і 8 травня на суму 95,8 млн. грн..

У той же період, 7 і 8 травня, для виплати пенсій через установи уповноважених банків по 12 травня включно профінансовано 64,6 млн. грн..

Виплату пенсій пенсіонерам силових структур здійснено 7 травня у повному обсязі - 47,1 млн. грн..

Станом на 14 травня Головне управління профінансувало 368,8 млн. грн., або 54,3% від загальної потреби місяця, що складає 678,6 млн. грн..

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...