• Головна
  • На ремонт Кадетського корпусу у Полтаві вже цього року виділять 30 мільйонів гривень
13:30, 16 липня
Надійне джерело

На ремонт Кадетського корпусу у Полтаві вже цього року виділять 30 мільйонів гривень

На ремонт Кадетського корпусу у Полтаві вже цього року виділять 30 мільйонів гривень

Відновлення будівлі Кадетського корпусу почнеться вже цього року. Про це повідомив депутат Верховної Ради від партії «Слуга народу» з Полтавщини Дмитро Нальотов на своїй сторінці у Фейсбук.

«Роботи будуть проведені у рамках програми Велика Реставрація, що ініційована Президентом України Володимиром Зеленським. На 2021 рік заплановано близько 30 млн. Цих коштів має вистачити аби відремонтувати купол. Залишилося пройти декілька нормативних та адміністративних перепон», - зазначив депутат.

На ремонт Кадетського корпусу у Полтаві вже цього року виділять 30 мільйонів гривень, фото-1

Також програма Велика Реставрація охопить Будинок Дворянського та Селянського банку (нині приміщення СБУ) та Краєзнавчий музей.

Окрім цього, Дмитро Нальотов додав, що згідно змін до Закону, тепер у перелік можуть входити приміщення комунальної власності. Це означає, що  вже у 2022 році є шанси на відновлення і Будинку дворянського зібрання, а також всієї Круглої площі у місті Полтава.

Нагадаємо, раніше під час засідання п’ятої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання депутати ухвалили рішення про передачу на баланс області будівлю колишнього кінотеатру імені Котляревського

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#Велика Реставрація #Полтава #Кадетський копус #кошти

Коментарі

Оголошення
live comments feed...