• Головна
  • Накип - один з головних ворогів пральної машини
Новини компаній
09:41, 12 липня

Накип - один з головних ворогів пральної машини

Новини компаній

Вже давно господині оцінили всі переваги прання в автоматичній пральній машині. Це і вільний час, який можна витратити на сім'ю, і те, що не треба надриватися, тягаючи відра води та не треба обпалювати руки, віджимаючи білизну. А дбайливі господарі радіють економії коштів, оплачуючи комунальні послуги, адже є режими прання, які економно витрачають воду та електрику.

Цей жахливий накип. Як з нею боротися

Всім хочеться, щоб улюблена пральна машина працювала злагоджено, без перебоїв. І якість прання була відмінною. Для цього їй необхідний дбайливий догляд, розумна експлуатація. Як розповіли майстри з ремонту пральної техніки сервісу https://wash-service.kh.ua, однією з найбільш частих скарг є те, що машина перестала гріти воду, вийшов з ладу ТЕН. Основною причиною цього є накип.

Підвищена жорсткість води — причина багатьох проблем в роботі техніки. При нагріванні солі утворюють осад на деталях машини, особливо на ТЕНах. Ці тверді відкладення, які утворюються при підігріві води на приладах, на стінках місткостей і є накип.

Які наслідки несе утворення цього осаду для пральних машин.

  • Знижується теплопровідність, вода нагрівається довго, або не нагрівається зовсім.

  • Підвищуються електроенергія та бюджетні витрати на її оплату.

  • Приводить до корозії металевих деталей.

  • Якщо нічого не робити, без технічного обслуговування агрегат остаточно вийде із ладу.

Найуразливіший в пральній машині при жорсткій воді — це нагрівальний елемент. Найбільш імовірною причиною збою в роботі автоматичної пральної машини, коли вона несподівано відключається навіть в режимі прання — поломка трубчастого електричного нагрівача (ТЕНа). Причина цього — накип. Її негативний вплив починається навіть з тонкого, непомітного нальоту. Хоча машина продовжує працювати без відхилень.

Згодом кількість сольових відкладень стає критичною, пральна машина виходить із ладу. Вона може відключитися навіть в робочому режимі. Тоді без капітального ремонту не обійтися.

Що майстри по ремонту пральних машин радять зробити, якщо у вашому регіоні високий показник жорсткості води?

  1. Використовувати при кожному пранні спеціальні засоби для пом'якшення води. Навіть якщо такий засіб вже міститься в складі порошку.

  2. Періодично видаляти наліт, не чекаючи появи товстого шару. Це можна зробити:

  • Хімічним способом обробки від накипу. Для цього використовувати спеціальні речовини, які містять кислоту. Їх можна купити в магазинах побутової техніки або замовити через Інтернет.

  • Народні засоби. Лимонна кислота й оцет. Залити в приймач для порошку та включити режим прання на 90 градусів.

  • Механічно видаляти шкідливі відкладення, для цього витягти ТЕН і акуратно зішкребти наліт.

   3. Своєчасно проводити діагностику і профілактичне обслуговування. Для цього Харків'янам можна просто перейти на сайт сервісного центру й оформити виклик майстра додому, в район Нова Баварія та інші райони міста: https://wash-service.kh.ua/geografiya/novaya-bavariya/.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...