Полтавських вчителів ознайомили із експериментальним використанням Pocketbook

Електронний пристрій полегшує життя вчителям та учням, але застосовувати його потрібно не на всіх стадіях уроку

Педагогів Полтави ознайомили із результатом експериментального випробування електронного пристрою для читання «PocketBook». Цей експеримент розпочався ще з 1 січня 2011 року на базі Полтавської гімназії № 32, в рамках якого здійснювалася апробація електронного засобу в експериментальному класі.

Як повідомили в управлінні освіти Полтавського міськвиконкому, пристрій, вагою 350 грамів, здатний вмістити до десяти тисяч книг — підручників, енциклопедій, словників, контурних карт, літератури для позакласного читання. Спеціальне програмне забезпечення дозволяє не тільки користуватися такими традиційними функціями, як пошук, зміст і замітки, завантаження тексту, а й дає можливість створювати власний шкільний розклад, налаштовувати календар, вводити інформацію про власника. Електронна книга без клавіатури, і її розважальні можливості мінімальні. Дуже проста і легка в користуванні, адже за допомогою лише декількох клавіш можна скористатися калькулятором, таблицею множення, календарем, годинником.

Експеримент тривав протягом трьох місяців.

Відповідно до висновків: електронний пристрій значно прискорює доступ до будь-якої літератури, дає можливість дітям зменшити час на пошук матеріалів до уроку, оптимізує словникову роботу на уроках іноземної мови. І в той же час, не на всіх етапах уроку і не на всіх уроках доцільне використання електронної книги.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов