• Головна
  • Які рейсові автобуси курсують з Полтави до найбільш туристичного міста України?
17:30, 7 липня 2021 р.
Надійне джерело

Які рейсові автобуси курсують з Полтави до найбільш туристичного міста України?

Які рейсові автобуси курсують з Полтави до найбільш туристичного міста України?

Атмосферний Львів притягує туристів з усієї України та з-за кордону. Особливо влітку. І це не дивно, адже у цьому компактному місті ідеально поєднується все, що потрібно для відпочинку: гарна архітектура та затишні вулички, парки, музеї, театри, оглядові майданчики, кав’ярні, бари та ресторани з кухнею на будь-який смак. Якщо вище не був у Львові, потрібно це негайно виправляти. А якщо вже був, то неодмінно приїдеш ще. З Полтави до Львова курсує безліч як всеукраїнських, так і міжнародних рейсів.

Як доїхати з Полтави до Львова?

Є кілька міжнародних та міжобласних рейсів, що поєднують Полтаву та Львів.

- 00:20 - Запоріжжя - Прага (вартість квитка до Львова - 750 грн.)

- 00:30 - Харків - Познань (квиток - 600 грн.)

- 01:30 - Харків - Колобжег (квиток - 700 грн.)

- 09:00 - Харків - Слупськ (700 грн.)

- 09:15 - Запоріжжя - Познань (650 грн.)

- 09:45 - Харків - Прага (700 грн.)

- 10:00 - Полтава - Лодзь (700 грн.)

- 10:15 - Харків - Піла (700 грн.)

- 10:15 - Харків - Гдиня (700 грн.)

- 18:00 - Харків - Буковель (650 грн.)

- 19:00 - Мелітополь - Щецин (700 грн.)

Які рейсові автобуси курсують з Полтави до найбільш туристичного міста України?, фото-1

Купити чи забронювати квиток ви можете у касах автовокзалу, на сайті http://avtovokzal.pl.ua та скориставшись нашим мобільним додатком.

Скачати додаток можна тут: https://cutt.ly/ynhrw4a

Так Автовокзал Полтава зібрав найцікавіші та туристичні міста Львова:

Палац Корнятка (Площа Ринок, 6) побудували на замовлення грецького купця Костянтина Корнякта архітектори італійського походження Петро Барбона та Павло Римлянин. Внутрішнє подвір’я (Італійський дворик) нагадує архітектуру італійських міст.

Латинський кафедральний собор (площа Катедральна, 1) — пам’ятка архітектури національного значення, головний храм Львівської Римо-Католицької церкви в Україні. Собор входить у топ-7 найдавніших храмів Львова, його будівництво закінчилось у 18 столітті. Стиль собору еклектичний: починали його будувати, як готичний, але у процесі додали елементи бароко та ренесансу.

Домініканський собор (Музейна площа, 1) — одна з найгарніших у місті пам’яток архітектури у стилі бароко. У будівлі колишнього монастиря, що входив до складу собору, зараз знаходиться Музей історії релігії.

Вірменська вулиця. Головна туристична пам’ятка тут — Вірменський собор (Вірменська, 7-13), побудований у 14 столітті, належить до Світової спадщини ЮНЕСКО. Собор був центром громадського та релігійного життя вірменської спільноти у Львові.

Меморіальний комплекс «Простір Синагог» (Староєврейська, 37) був відкритий у 2016 році. Цей проект є вшануванням пам’яті єврейської спільноти міста.

Національний музей імені Андрея Шептицького (проспект Свободи, 20) заснований на початку 20 століття митрополитом Андреєм Шептицьким. У музеї знаходиться велика колекція середньовічного українського сакрального мистецтва 17-18 століть. Другий корпус музею розташований на вулиці Драгоманова, 42.

Музей Пінзеля (площа Митна, 2) — музей, де зібрані роботи галицького скульптора Йогана-Георга Пінзеля.

Оперний театр (проспект Свободи, 28) у стилі ренесансу та бароко був збудований наприкінці 19 століття, коли Львів був частиною Австро-Угорської імперії.

Львівська галерея мистецтв (Стефаника, 3) була збудована наприкінці 19 століття, колекція почала формуватись на початку 20. Тут ви побачите роботи Рубенса, Яна ван Ейка, Пітера Брейгеля, Рєпіна, Куїнджі та інших відомих художників з усього світу.

Палац Потоцьких (Коперника, 15) — збудований у 19 столітті на замовлення родини Потоцьких, пам’ятка архітектури у стилі класицизму. Зараз тут розташовується філія Львівської галереї мистецтва.

Читайте також: Які автобуси курсують з Полтави до моря?

Стежте за усіма цікавими новинами Полтави та області у нашому Telegram

Партнерський матеріал

Купити квиток до Буковеля в розпал лижного сезону не так просто, як здається, а вирушати туди на власному автомобілі – не найкраща ідея, тому що гірська місцевість сповнена небезпек і вимагає від водія певних умінь. Виходом може стати трансфер, замовити який можна, перейшовши на посилання: transfer-bukovel.com. Все, що від вас потрібно, так це вказати необхідний маршрут і вибрати автомобіль, який вам сподобався, після цього вас домчать з повним комфортом і без жодних проблем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#автовокзал #маршрут #міжнарождний рейс #Полтава
Оголошення
live comments feed...