• Головна
  • Вивчення англійської мови і прямий метод - що це таке?
Новини компаній
09:16, 13 липня

Вивчення англійської мови і прямий метод - що це таке?

Новини компаній

Курс англійської мови може проводитися різними способами. Наприклад, всім відомо вивчення англійської за методом Каллана, але зараз прямий метод став найсучаснішим. Цікаво, що це спосіб вивчити не тільки англійську, але й інші іноземні мови, такі як німецька, іспанська, французька і т.п. Сьогодні ви дізнаєтеся, що характеризує цій метод і чому вивчення мови з ним ефективне.

Вивчення англійської мови і прямий метод - що це таке?, фото-1

Чому так популярне вивчення іноземних мов прямим методом?

Вивчення іноземних мов прямим методом зараз дуже популярне, тому що його використовують кращі мовні школи. Мовні курси англійської засновані на книгах, що містять тільки актуальну лексику і граматику. В результаті учасники мовних курсів з самого початку вчать тільки корисні слова, які вони можуть використовувати в спілкуванні з іншими людьми. Крім того, при вивченні іноземних мов з використанням цього методу використовується набагато більше питань для вивчення, ніж на традиційних курсах.

Варто підкреслити, що вивчення іноземних мов за прямим методом передбачає використання книг, словниковий запас яких також включає фонетичну транскрипцію, що на практиці дозволяє швидше і простіше вчити нові слова. Крім того, курс англійської або іншої іноземної мови за цією методикою складається з 6 етапів - від початкового до просунутого, з подальшою можливістю продовження навчання до здачі іспиту.

Вивчення іноземних мов: прямий метод - про що це?

Курси німецької, англійської, іспанської та інших іноземних мов, що викладаються з використанням прямого методу, відрізняються від стандартних мовних курсів тим, що велика частина вивчення мови здійснюється у формі запитань і відповідей. Вся робота з учителем заснована на бесідах, в ході яких учасники вивчають лексику і граматику. Варто підкреслити, що прямий метод вчить думати на іноземній мові, тому вчитель часто задає питання, що сприяє негайній відповіді.

Прямий метод також характеризується частою зміною вчителів, що сприяє вивченню різних акцентів, манер мови і т.д. Також варто знати, що курси англійська для дітей характеризуються уроками, в яких кожен починається з повторення матеріалу через питання і відповіді.

Прямий метод - швидко і ефективно

Це один з найсучасніших методів викладання мовних курсів для дорослих, а також для дітей і підлітків. Основна мета прямого методу - навчити студентів думати іншою мовою. Це необхідна умова для ефективного і дієвого спілкування. Вчителі домагаються цього, проводячи всі заняття, включаючи граматику, в усній формі. Підручники також використовуються в класі, але їх роль обмежується систематизацією матеріалу і введенням нової, просунутої лексики. Щоб навчитися думати на іноземній мові, необхідні постійні питання, які потребують швидкої реакції. У свою чергу, часте повторення допомагає поширити словниковий запас, який ставиться на перше місце.

Оголошення
live comments feed...