• Головна
  • Побачив світ «Релігійний атлас Полтавщини»
11:21, 1 липня
Надійне джерело

Побачив світ «Релігійний атлас Полтавщини»

Побачив світ «Релігійний атлас Полтавщини»

Сьогодні науковці Полтавського Державного педагогічного університету презентували унікальне видання – «Релігійний атлас Полтавщини». Воно побачило світ за сприяння голови ОДА Олега Синєгубова, який привітав авторський колектив.

Побачив світ «Релігійний атлас Полтавщини», фото-1

« Полтавщині є чим пишатися і що показати світові – у нас чимало сакральних пам’яток, які вражають гостей області. Тому вихід у світ цього видання – визначна подія. Цей атлас також стане у нагоді тим, хто розробляє туристичні маршрути. Тому я дякую науковцям ПНПУ імені Короленка, які проробили таку важливу роботу а також представникам релігійних конфесій та колегам з Києва – всіх вас вітаю. Зараз ми випустили поки що тільки сто примірників, але надалі тираж збільшимо, аби якомога ширше коло читачів могло з ним познайомитися» - сказав Олег Синєгубов.

Побачив світ «Релігійний атлас Полтавщини», фото-2
Побачив світ «Релігійний атлас Полтавщини», фото-3

Атлас складається з трьох частин: «Православ’я», «Протестантизм» і третя частина розповідає по греко – католицизм, іслам та нові релігії на Полтавщині. Видання містить велику кількість світлин, карт, тощо.

Побачив світ «Релігійний атлас Полтавщини», фото-4

Керівник проектної групи кандидат історичних наук Юрій Вільховий наголосив – аналогічних видань поки що не має в жодному регіоні України.

Побачив світ «Релігійний атлас Полтавщини», фото-5

« Атлас – максимально виважений за змістом, політично не заангажований. Видання – аналітичне і спрямоване на широку аудиторію. Його мета – якомога ширше показати релігійне обличчя області. Матеріали наші науковці почали збирати і систематизувати ще у 2016 році. Сам по собі атлас – це не тільки набір інформаційних повідомлень. Це карти, це фото, це графічні зображення. Авторський колектив даного видання – це науковці ПНПУ імені Короленка, Українська Асоціація релігієзнавців, релігійних організацій",  - підкреслив Юрій Вільховий.

Побачив світ «Релігійний атлас Полтавщини», фото-6
Побачив світ «Релігійний атлас Полтавщини», фото-7

«Релігійний атлас Полтавщини» у майбутньому планують розповсюдити по бібліотеках області. Також авторський колектив анонсував завершення ще однієї роботи – створення електронного каталогу релігійних організацій Полтавщини.

Читайте також: Стало відомо, коли на дзвіниці Свято - Успенського собору відкриють оглядовий майданчик.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#релігія #історія #атлас #презентація

Коментарі

Оголошення
live comments feed...