• Головна
  • У парку «Перемога» полтавські ветерани приймали вітання
11:15, 9 травня 2013 р.

У парку «Перемога» полтавські ветерани приймали вітання

У парку культури та відпочинку «Перемога» відбувся урочистий захід, присвячений Дню Перемоги.

Полтавські ветерани отримали подяки та щирі слова вітання від міської та обласної влади – голови Полтавської ОДА Олександра Удовіченка, голови обласної ради Івана Момота, секретаря Полтавської міської ради Оксани Деркач.

Почесною Грамотою Полтавської обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху на Полтавщині, відданість територіальній громаді міста, військово-патріотичне виховання молоді, активну громадську діяльність та з нагоди 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні нагороджено члена ради Ленінської районної організації ветеранів м. Полтава Володимира Воронова, учасника бойових дій у Великій Вітчизняній війні, члена ради ветеранів 226-го гвардійського авіаполку Василя Москальова, голову ревізійної комісії Полтавської міської організації інвалідів Великої Вітчизняної війни та Збройних Сил України Бориса Баклицького, голову Київської районної організації інвалідів Великої Вітчизняної війни та Збройних Сил Віктора Панченко.

Почесною Грамотою Полтавської обласної ради нагороджено члена президії ради організації інвалідів війни та вдів інвалідів війни Київського району м. Полтава Олександра Тітенко, ветерана Збройних Сил, генерал-майора у відставці Олександра Берніков.

Грамоти Полтавської обласної ради вручено учаснику бойових дій у Великій Вітчизняній війні Петру Божко, члену президії ради Ленінської районної організації ветеранів, голові первинної ветеранської організації Ленінського району м. Полтава Віталію Чубенко, члену Полтавської міської організації спілки ветеранів Збройних Сил України Полтавської області, підполковнику у відставці Василю Терещенко.

Почесною грамотою виконавчого комітету Полтавської міської ради з врученням нагрудного знака нагороджено голову Полтавської міської організації інвалідів Великої Вітчизняної війни та Збройних Сил Євгенія Котова.

Подякою міського голови з врученням нагрудного знака відзначено члена ради Полтавської обласної організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій України Миколу Костенка.

Почесною грамотою виконавчого комітету Полтавської міської ради нагороджено учасника бойових дій у Великій Вітчизняній війні Віталія Волкова, ветерана Збройних Сил, члена ради Октябрської районної організації ветеранів Миколу Куваєва.

Подякою міського голови відзначено ветерана Збройних Сил, ветерана війни, члена ради Київської районної організації ветеранів Івана Дружиніна.

– Завтра – День Перемоги, який об'єднує всі покоління, – зазначила Оксана Деркач. – Ми зараз не можемо осягнути всі ті труднощі та біди, які ви перенесли під час війни. І я хочу вам подякувати за те, що ви вижили, за те, що ви з нами, і бажаю, щоб ви були з нами ще довгі роки! Нехай ці дітки, які сьогодні виступатимуть для вас, ваші онуки і правнуки завжди пам'ятатимуть ваш подвиг і нехай ніхто із них не знає, що таке війна.

Молоде покоління подарувало запрошеним вокально-хореографічні виступи та подякувало ветеранам за мирне небо. Під час концерту лунали і нові твори, і добре знані всіма воєнні пісні. Ветерани підспівували виконавцям. Подекуди гіркі спогади про ті часи, про втрачені щасливі роки та друзів, що не повернулися з полю бою, змушували їх витирати сльози.

- Подвиг радянського солдата ніколи не буде забутий! – наголосив Олександр Удовіченко. - Останнім часом з'явилися певні угруповання, які в черговий раз хочуть переписати історію. Вони є і на полтавській землі. Хочу запевнити вас, що влада зробить все, щоб зберегти пам'ять про ваш героїзм, патріотизм, відданість, щоб ми і наші нащадки й надалі приходили 9 травня до обелісків, до могил воїнів та вшановували їхню пам'ять!

Відтак ветеранів запросили посмакувати солдатською кашею. За спільним столом учасники бойових дій Великої Вітчизняної розповідали про війну, згадували тих, хто залишився на полі бою і підняли келихи за те, щоб ніколи більше світ не знав подібних трагедій!

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...