• Головна
  • Полтавці вшанували героїв-авіаторів Вітчизняної війни
13:34, 8 травня 2013 р.

Полтавці вшанували героїв-авіаторів Вітчизняної війни

Вчора полтавська громадськість ушанувала героїв-авіаторів Вітчизняної війни. Секретар міської ради Оксана Деркач спільно із керівництвом області взяла участь в урочистостях.

– 9 травня – це день, який був, є і залишається тим днем, який для нас буде важливим і урочистим, – зауважила Оксана Антонівна. – Дорогі ветерани, хочу подякувати вам, що ви вижили, що ви із нами, що ви подарували нам мирне небо. А молодь прошу пам'ятати про подвиг своїх дідів та прадідів, які своїм життям врятували нас від фашизму. І ніколи не забувати про це. Запрошую завтра всіх на 11.00 на солдатську кашу в парк «Перемога», а 9 травня о 10.00 на покладання квітів до Вічного вогню. В День Перемоги о 19.30 буде святковий концерт в парку «Перемога», а о 21.10 для всіх полтавців та гостей міста пролунає святковий феєрверк.

Полтавська громада поклала квіти до меморіалу героям-авіаторам, пам'ятника «Побіг із пекла» та до меморіальної дошки Герою Радянського Союзу Петру Юрченку.

Учні, студенти, представники військових об'єднань та громадськість міста вшанували загиблих героїв. Під час заходу лунав салют, під звуки оркестру пройшли рівним строєм військові по території меморіального комплексу.

– В музеї Волгограда є запис і про нашу дивізію, – розповів Олександр Грищенко, ветеран війни та член екіпажу Героя Радянського Союзу Петра Юрченка. – Під час війни кожний день, в який ми виживали, це подвиг. Саме люди-герої і здобули Перемогу, тому прошу про це пам'ятати і не забувати як ми зупинили цю фашистську чуму.

Полтавська молодь поспілкувалась із ветеранами та на згадку робили спільні фотографії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...