• Головна
  • На сесії міської ради затвердили межі Прирічкового парку
14:24, 18 червня 2021 р.

На сесії міської ради затвердили межі Прирічкового парку

На сесії міської ради затвердили межі Прирічкового парку

У Полтаві триває сесія міської ради. Як ми вже повідомляли – на порядок денний внесли понад 150 питань. Серед них – резонансне питання щодо визначення меж Прирічкового парку.

Нагадаємо, напередодні питання вносили на засідання профільної постійної комісії.

Йому передували жаркі дебати. Перед початком сесії завітали представники ініціативної групи. Слово взяла Заступниця голови ГО «Горизонти країни» Альона Харченко. Вона висловила думку жителів мікрорайонів Левада та Подол щодо ймовірної забудов території Прирічкового парку.

« Ми, мешканці Левади та Подолу, звертаємось до міського голови та до депутатів міської ради! На березі Ворскли в районі Левади, між готелем «Турист» , та виїздом на трасу Київ-Харків, розташовано близько 25 га зелених насаджень, позначених на Генплані міста, як зона зелених насаджень загального та обмеженого користування. Ці території вже давно використовуються мешканцями міста як зони відпочинку та спорту. Але ця територія не має визначених згідно з законом меж і кадастрового номеру. І на даний час частина цієї паркової зони вже здана в оренду або взагалі приватизована .

На сьогоднішню сесію нарешті винесений проект рішення під номером 16 «Про встановлення меж земельної ділянки в натурі для розміщення парку Прирічковий між річкою Ворскла та проспектом Миру». Цьому передувало 5 років звернень колишніх депутатів сьомого скликання та громадських активістів, акцій, суботників та інших заходів на території парку.

Ми проти хаотичної забудови міста і Левади ,за збереження зеленої зони, і керуючись ЗУ «Про благоустрій населених пунктів» та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» сподіваємось,що депутати забудуть чвари, забудуть, що є більшість і є опозиція, і одностайно проголосують за визначення меж парку.

А громадськість на далі чекає затвердження кадастрового номеру ділянки , проведення конкурсу на концепцію розвитку і облаштування Парку і виділення коштів з бюджету для приведення зеленої зони в належний стан.

Ми віримо,що зберегти цей парк Левади та Подолу для наших дітей – це наша спільна мета!» - сказала Альона Харченко.

На сесії міської ради затвердили межі Прирічкового парку, фото-1

Після виступу Альони Харченко, Олександр Мамай пообіцяв, що на наступну сесію винесуть питання щодо виділення коштів на проект Прирічкового парку. «Питання потрібно вирішувати зараз, інакше ми його не вирішимо ніколи». Також прозвучала обіцянка Мамая, що обласна влада теж допоможе з виділення коштів на створення парку.

У результаті, рішення ухвалили більшістю голосів:

На сесії міської ради затвердили межі Прирічкового парку, фото-2

Хочете знати більше новин? 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Прирічковий парк #сесія #мітинг
Оголошення
live comments feed...