• Головна
  • У Полтаві визначили переможців дитячого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»
16:06, 7 травня 2013 р.

У Полтаві визначили переможців дитячого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»

На Полтавщині юні учасники дорожнього руху в рамках Всеукраїнського дитячого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху» показали своє бачення про безпеку на автошляхах країни.

У конкурсі брали участь учні дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, шкіл-інтернатів, дитячих будинків віком від 5 до 17 років у трьох вікових категоріях.

У своїх роботах діти закликали суспільство дотримуватися «Правил життя», які є невід’ємною частиною нашого сьогодення. Креативний підхід, глибокий філософський сенс, все це про творчі задуми дітей, які в результаті пропагують безпеку на дорозі.

На адресу Управління Державтоінспекції Полтавщини, з усіх куточків нашого краю надходили малюнки, вишивки, мозаїка, аплікації, фотографії та інші жанрові роботи, які не залишають сумніву, що культура поведінки на автошляхах це не пусті слова, а гарант безпеки для оточуючих.

За підсумками конкурсу кращими роботами визнано: у І-й віковій категорії - Фосахової Світлани «На дорозі» (10 років), в ІІ-й віковій категорії – Сазанової Юлії «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху» (13 років), ІІІ-я вікова категорія – Демченко Анастасія «Губка Боб проти небезпечних доріг» (17 років). Роботи переможців обласного етапу направлені для участі у Всеукраїнському конкурсі до міста Києва.

Щиро вітаємо переможців та учасників конкурсу та бажаємо їм нових звершень та успіхів у втіленні задуманого в життя.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...