• Головна
  • На захисті економічних інтересів держави
10:27, 7 травня 2013 р.

На захисті економічних інтересів держави

Днями в засобах масової інформації регіону поширено матеріал щодо виявленого органами прокуратури Полтавської області факту службової недбалості, допущеної працівниками Полтавської митниці, щопризвело до заниження суми митних податків і ненадходження до державного бюджету понад 800 тис. грн

Даний факт виявлено працівниками Полтавської митниці на початку лютого цього року, під час невиїзної документальної перевірки одного з полтавських підприємств.

У ході перевірки, проведеної працівниками відділу митного аудиту митниці, встановлено, що дане підприємство ввозило до України сільськогосподарську продукцію без відповідного сертифікату, який би засвідчував її якість, та за 0% ставкою ввізного мита, замість необхідних 10%. Внаслідок цього Підприємством занижено податкові зобов’язання по сплаті до Державного бюджету України митних податків у розмірі 889 444,36 грн.

Підприємству Полтавською митницею виставлені податкові повідомлення.

Про даний факт повідомлено прокуратуру Полтавської області.

Також інформуємо, що за 2012 рік Полтавською митницею проведено 23 документальних перевірки суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності. За результатами яких порушникам митного законодавства донараховано митних податків у розмірі 6 млн. 971 тис. грн.. Це кошти, які не були своєчасно спрямовані до Держбюджету, а, відверто кажучи, були приховані під час оподаткування.

Головне управління Міндоходів у Полтавській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...