• Головна
  • У Полтаві відкрилися пришкільні табори
10:34, 11 червня
Надійне джерело

У Полтаві відкрилися пришкільні табори

У Полтаві відкрилися пришкільні табори

У Полтаві розпочали роботу пришкільні дитячі табори відпочинку з денним перебуванням.

З 10 по 30 червня 2021 року у закладах освіти Полтавської міської територіальної громади працюватимуть 50 пришкільних таборів та 1 профільний табір «Левада» при Полтавському міському центрі позашкільної освіти, у яких відпочиватимуть 2644 дитини, у тому числі за бюджетні кошти – 2011 дітей пільгових категорій. Для забезпечення повноцінного якісного та безпечного триразового гарячого харчування вихованців пришкільних таборів міською радою з місцевого бюджету було виділено 1 970,78 тис. грн. (70 грн. у день на 1 дитину).

Крім повноцінного харчування, важлива складова літнього відпочинку – пізнавальна та культурна програма. Табір надає можливість кожній дитині проявити свої здібності, таланти, набути досвіду спілкування та знайти нових друзів.

Під час відпочинку діти відвідуватимуть музеї, театри, історично-культурні пам’ятки. Для вихованців пришкільних таборів будуть проведені спортивні змагання, розважальні програми, тематичні бесіди, години спілкування з дотриманням карантинних вимог - інформує управління освіти Департаменту освіти Полтавської міської ради

Читайте також: У Полтаві починається акція " Ніч в музеї".

#табори #відпочинок #оздоровча кампанія
Оголошення
live comments feed...