08:30, 11 червня
Надійне джерело

У Полтаві - випадок сказу

У Полтаві - випадок сказу

Полтавська обласна державна лікарня ветеринарної медицини повідомляє, за результатами дослідження патологічного матеріалу регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби за №001610 від 09.06.2021 року було встановлено захворювання   на сказ у лисеняти.

Про випадок сказу повідомлено Полтавську міську державну адміністрацію. Відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконавчому органі Полтавської міської ради, де визначили першочергові необхідні заходи.

Тож, на території неблагополучного щодо сказу пункту, проводять заходи згідно Інструкції «Про заходи щодо боротьби зі сказом тварин». Спеціалістами державної ветеринарної медицини проводиться вимушена дезінфекція, а також щеплення тварин проти сказу.

У зв’язку з цим, 12.06.2021 року з 10:00 по 13:00 годину буде відбуватиметься вимушена вакцинація тварин за такими адресами:

1. Лісок (магазин вул. Коломенська)

2. Лісок (магазин вул.  Харківська)

Також щеплення будуть проводити під час подвірних обходів протягом місяця, починаючи з 11.06.2021 року.

Щеплення проводитимуть БЕЗКОШТОВНО. Імунізації підлягають всі теплокровні тварини (ВРХ, ДРХ, собаки, коти та інші).

Враховуючи те, що Полтава із усіх боків межує з лісопарковими зонами, які мають численні резервуари збудника сказу (лисиці, єнотовидні собаки), необхідно уважно ставитись до здоров’я власних тварин а також тих, які проживають поряд.

Профілактичні рекомендації прості – не пропускати щеплення домашнім улюбленцям. Вакцинацію тварині потрібно робити щорічно.

Читайте також: У Полтаві пройшла презентація проекту "Крила"

#сказ #ветеринари #лисиця
Оголошення
live comments feed...