• Головна
  • Полтавський міський пологовий будинок лишився без гарячої води
17:28, 9 червня 2021 р.
Надійне джерело

Полтавський міський пологовий будинок лишився без гарячої води

Полтавський міський пологовий будинок лишився без гарячої води

На ситуацію, що скалалася, журналістам телеканалу "Центральний" поскаржилась породілля. Як справляються з проблемою у закладі та коли відновлять постачання гарячої води — з’ясовувала Аліна Боровик.

Важлива подія сталась у житті Альони Васоцької 7 червня.

— Я вчора народила.

На світ з’явився син. Після пологів жінці кілька разів на день потрібно приймати душ. Але з крану в пологовому будинку гаряча вода не тече. Тож, доводиться вигадувати незручні альтернативні способи помитись.

— Ось така конструкція у санітарній кімнаті. Плитка, на якій гріється водичка.

Далі Альона переливає окріп у скляну банку та розбавляє його холодною водою.

Альона Висоцька, породілля— Дуже дякую персоналу, дівчатам, які змогли хоча б придумати цю плиту, щоб нагріти водички, бо жоден чиновник не попіклувався про жінок, які народжують. Ніхто ніякої допомоги, нічого. Ну ви що? Ми майбутнє народжуємо.

Гарячої води немає через підготовку «Полтаватеплоенерго» до опалювального сезону, пояснюють на підприємстві. Про це міська влада знає. Графік планових відключень котелень затвердили члени виконкому.

Олександр Циганок, провідний фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»— З 7-го червня поточного року зупинено для проведення планового ремонту котельні підприємства за адресою Олеся Гончара, 27. Фактично ця зупинка відбулася тільки вчора, і повністю вона відновить свою роботу і почне знову таки надавати послуги нашим споживачам безпосередньо 18 червня.

Протягом 12-ти днів, поки гаряча вода не тече з кранів, у пологовому будинку власноруч грітимуть холодну, кажуть в управлінні охорони здоров’я.

Лариса Ухналь, начальник управління охорони здоров’я Полтавської МР— Є у відділеннях спеціальні ємкості, де підігрівається гаряча вода. Централізованої у нас нема окремо котельні, яка забезпечує безпосередньо міський клінічний пологовий будинок. Ми користуємося послугами міської котельні, яка не підпорядковується ні лікувальному закладу, ні міському Департаменту охорони здоров’я. Площі лікувального закладу досить великі, і забезпечити це якимись бойлерами, підігрівами — це дуже нераціонально і нереально. Принаймні, у даній ситуації.

Поки пологовий будинок залежатиме від котельні «Полтаватеплоенерго», періодично гаряча вода зникатиме щороку планово.

Аліна БОРОВИК, телеканал «Центральний»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пологовий будинок #умови #медицина
Оголошення
live comments feed...