• Головна
  • Інститут розвитку міста оголошує прийом заявок на шостий фестиваль «Майстерня міста 2021»
18:30, 8 червня 2021 р.
Надійне джерело

Інститут розвитку міста оголошує прийом заявок на шостий фестиваль «Майстерня міста 2021»

Інститут розвитку міста оголошує прийом заявок на шостий фестиваль «Майстерня міста 2021»

Полтавська міська рада при підтримці проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що впроваджується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за (фінансової) підтримки урядів Німеччини та Швейцарії, оголошує збір заявок на участь у проведенні шостого фестивалю про місто і його суспільство «Майстерня міста».

Урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста» – це платформа для спілкування громади (громадських організацій та активістів, представників бізнесу і міської влади) з тем міського розвитку. Головна мета – залучення мешканців до процесів розвитку та оновлення громади.

Шостий урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста 2021» відбудеться 7-11 вересня 2021 року. Місце проведення – Театральна площа. Тема цьогорічного фестивалю «Майстерня міста 2021» - «РАЗОМ, А НЕ ОКРЕМО».

«Майстерня міста 2021» це :

- Місце для спільних зустрічей влади, бізнесу і громади, підвищення рівня свідомості населення та інформування мешканців Полтави та приєднаних територій щодо місцевих ініціатив та проєктів (дискусії, круглі столи, воркшопи тощо);

- Майстерня як імпульс для розвитку громади та залучення всіх її мешканців до процесу оновлення, в тому числі за участі жителів 55 приєднаних сіл, що ввійшли до складу Полтавської міської територіальної громади (спільні акції по оновленню та облаштуванню територій, благоустрою, озелененню, презентація цікавих ековідповідальних рішень – живі стіни, вазони власними руками; свято села, ОСН, мікрорайону, двору, тощо);

- Місце для презентації і обговорення новаторських ідей та пропозицій щодо розвитку міста та сіл громади, покращення громадських просторів, демонстрації цікавих рішень та пропозицій урбаністів, дизайнерів, в тому числі з питань безбар’єрності, інклюзії, доступності (дискусії, конкурси, виставки, майстер-класи, тощо);

- Демонстрація альтернативних ідей використання громадського та культурного простору (покази фільмів; цікаві заняття на площах, в парках, скверах, дворах; майстер класи для дітей, квести, тощо).

- Популяризація немоторизованих видів транспорту.

ЩОБ СТАТИ одним із організаторів заходів в рамках урбаністично-культурного фестивалю «Майстерня міста 2021» НЕОБХІДНО ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ і подати її до 15 червня 2021 року на електронну адресу КО «Інститут розвитку міста» [email protected] Полтавська міська рада та проект «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» будуть надавати фінансування заходам, що відповідають тематиці та формату фестивалю.

АНКЕТА ПОТЕНЦІЙНОГО УЧАСНИКА ШОСТОГО ФЕСТИВАЛЮ «МАЙСТЕРНЯ МІСТА 2021» «РАЗОМ, А НЕ ОКРЕМО»

Для інформації:

Перший фестиваль відбувся у Полтаві в 2016 році та охопив близько 2000 учасників. Відтоді фестиваль став щорічним, а у 2019 році фестиваль «Майстерня Міста» мав у програмі понад 50 заходів для дорослих і дітей. Всього учасниками фестивалю у 2019 році стало понад 20 000 полтавців. У 2020 році проходив у змішаному форматі – онлайн та офлайн. Фото- відео матеріали з попередніх фестивалів можна переглянути за посиланням http://www.2030.poltava.ua/ua/maisternia-mista-2019.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#місто #Полтава #розвиток міста #майстерня міста 2021
Оголошення
live comments feed...