• Головна
  • У Полтаві сьогодні відкрився центр вакцинації від коронавірусу
14:30, 5 червня
Надійне джерело

У Полтаві сьогодні відкрився центр вакцинації від коронавірусу

У Полтаві сьогодні відкрився центр вакцинації від коронавірусу

Задовго до оголошеного часу відкриття центру вакцинації, у дворі Юридичної академії, це, власне центр розташували, вишикувалася чимала черга людей. Тому вакцинацію почали трохи раніше – аби зробити щеплення могли всі охочі.

У Полтаві сьогодні відкрився центр вакцинації від коронавірусу, фото-1

Люди в черзі із задоволенням ідуть на спілкування - розповідають, яким чином потрапили сьогодні на вакцинацію. Одні - завдяки сервісу " Дія". Інші, як подружжя Ковбаса записалися по телефону. Кажуть, жодних сумніві щодо доцільності вакцинації не мали. Коронавірусом не хворіли. у майбутньому теж хочуть відчувати себе убезпеченими.

У Полтаві сьогодні відкрився центр вакцинації від коронавірусу, фото-2

Всередину приміщення впускають по двоє людей.

У Полтаві сьогодні відкрився центр вакцинації від коронавірусу, фото-3

На вході – обов’язковий моніторинг температури.

У Полтаві сьогодні відкрився центр вакцинації від коронавірусу, фото-4

Потім – кілька хвилин очікування.

Полтавки Ліна і Світлана кажуть: мріють поїхати відпочити за кордон, то ж вирішили подбати про свою безпеку вже зараз.  Реєструвалися на щеплення через "Дію", одна з дівчат два тижні тому там реєструвалася, інша - два місяці тому. Одна з дівчат розповіла, що тяжко перехворів її чоловік,  її ж хвороба оминула. Тому вирішила щепитися.

У Полтаві сьогодні відкрився центр вакцинації від коронавірусу, фото-5
У Полтаві сьогодні відкрився центр вакцинації від коронавірусу, фото-6

Далі – ви заповнюєте офіційну згоду на вакцинацію.

У Полтаві сьогодні відкрився центр вакцинації від коронавірусу, фото-7

І проходите коридором до кабінетів, де власне, роблять щеплення.

У Полтаві сьогодні відкрився центр вакцинації від коронавірусу, фото-8

Зауважу, все організовано на високому рівні. Черга рухається швидко, усередині – просторо, немає штовханини, люди спокійно заповнюють папери, їм дають пояснення на будь – які питання у разі потреби.

У Полтаві сьогодні відкрився центр вакцинації від коронавірусу, фото-9

У самому кабінеті щеплень – кілька медичних сестер. Все відпрацьовано, аби зробити ін’єкцію швидко і безпечно. Медики кажуть - усим необхідним повністю забезпечені.

У Полтаві сьогодні відкрився центр вакцинації від коронавірусу, фото-10
У Полтаві сьогодні відкрився центр вакцинації від коронавірусу, фото-13

Нагадаємо, сьогодні у Полтавській області загалом відкрили п'ять пунктів вакцинації - у кожному з районів. Розповідає директор департаменту охорони здоров'я Віктор Лисак:

" Як ви знаєте, ми починали вакцинацію з медичних працівників, далі - інтернатні заклади, соціальних працівників і так далі. І ось сьогодні ми почали масову вакцинацію. Потужність центрів вакцинації в Полтаві та Кременчуці – 1000 людей протягом дня, в Миргороді, Лубнах і Горішніх Плавнях – до 300 людей. Поки що вони працюють на вихідних - з дев'ятої ранку до 18 години. Але за потреби функціонуватимуть і в будні. Крім того, сьогодні ми почали працювати раніше - людей прийшла челика кількість, вирішили раніше відкритися. Вже на Полтавщині щеплено понад 66 тисяч осіб. За минулу добу – 4221, протягом позаминулої доби – 5619" - сказав Віктор Лисак.

У центрах щеплення роблять вакциною CoronaVac від компанії Sinovac, схваленою ВООЗ, яка входить у сертифікат вакцинації. Ревакцинація відбуватиметься через 28 днів. Вакцини в області достатньо – нещодавно в регіон надійшло її 20360 доз.

Запрошені на вакцинацію, які щеплюватимуться у центрах, повинні мати з собою паспорт, ідентифікаційний код або декларацію з сімейним лікарем та мобільний телефон (номер, за яким зареєстровані у «Дії»).

Перший заступник голови обласної ради Олександр  Лемешко записався на вакцинацію на 9 червня:

У Полтаві сьогодні відкрився центр вакцинації від коронавірусу, фото-14

" Чесно кажучи, приємно вражений, як активно вакцинуються наші громадяни, добре, що показники виконаних щеплень у нас одні з найкращих у області. Тут велика робота була проведена обласною владою, вдячний усім, хто організував роботу на такому високому рівні".

Ще раз нагадуємо адреси центрів вакцинації:

Адреси тимчасових центрів масової вакцинації:

Полтава – на базі Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (проспект Першотравневий, 5; 0996113871, 0500144669, 0963381919 – реєстратор у Центрі вакцинації);

Кременчук – на базі Кременчуцького ліцею №11 «Гарант» (вул. Першотравнева, 53; 0633380231 та 0633379150 – телефони реєстратури ЦМСД №3 для запису на вакцинацію); 

Лубни – на базі кінотеатру «Київська Русь» (проспект Володимирський, 16; 0662487225 – реєстратор у Центрі вакцинації);

Миргород – на базі міського будинку культури (вул. Гоголя, 141\1; 0669725840, 0667991926, 0636681844 – реєстратор у Центрі вакцинації);

Горішні Плавні – відокремлений адмінкорпус ПрАТ «Гірничо-збагачувальний комбінат» (вул. Будівельників, 16; 0675309331 – реєстратор у Центрі вакцинації).

Стежте за усіма цікавими новинами Полтави та області у нашому Telegram

#вакцинація #Полтава лікарі #медицина
Оголошення
live comments feed...