• Головна
  • Полтавців запрошують у червні на прийом лікарів – реабілітолога і травматолога
17:00, 1 червня 2021 р.
Надійне джерело

Полтавців запрошують у червні на прийом лікарів – реабілітолога і травматолога

Полтавців запрошують у червні на прийом лікарів – реабілітолога і травматолога

У центрі фізичної реабілітації «Здорові рухи» оприлюднили графік прийомів лікарів у червні. Також щодня приймає фізіотерапевт, ерготерапевт і засновник центру Дмитро Мироненко і відкритий запис на курси фізпроцедур.

На прийоми лікарів у червні відкрито попередній запис: 5 червня – ортопед-травматолог, 12 червня – лікар-реабілітолог і ортопед-травматолог.

«У нас комплексний підхід – у вартість входить первинний прийом лікаря, індивідуальне заняття і комплекс профілактичних вправ для занять вдома. Найкращі спеціалісти і реабілітологи формують індивідуальну стратегію відновлення і разом з клієнтом сумлінно працюють на результат. Перший ефект відчутний після перших занять, а стабільний результат досягається виконанням програми. І відвідувачі повертаються для підтримки здорової форми і гарного самопочуття без жодних медикаментів», – прокоментував фізіотерапевт, ерготерапевт і тренер Дмитро МИРОНЕНКО, засновник центру адаптивної реабілітації та кінезіотерапії «Здорові рухи».

Полтавців запрошують у червні на прийом лікарів – реабілітолога і травматолога, фото-1

Київський спеціаліст – кандидат медичних наук, лікар спортивної медицини, фахівець у реабілітології, вертебрології та кінезіотерапії Алла ПОДЗОРОВА консультує з приводу задавнених захворювань опорно-рухового апарату, хронічних станів, больових синдромів, діагностує невстановлені захворювання та створює індивідуальні програми реабілітації. Найчастіші проблеми, з якими звертаються пацієнти – міжхребцеві грижі, протрузії, остеопороз, остеохондроз, викривлення хребта та порушення постави (кіфоз, лордоз, сколіоз), артроз (остеоартроз), хвороба Бехтерева (анкілозуючий спондиліт), гонартроз (артроз колінного суглоба), дисплазія тазостегнових суглобів, коксартроз (артроз тазостегнового суглоба), пласкостопість, ревматоїдний артрит тощо.

Полтавський лікар, науковець ПДМУ – кандидат медичних наук, ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії Світлана ПАВЛЕНКО спеціалізується на травмах і наслідках після переломів, ушкоджень, посттравматичних нейро-дистрофічних синдромах, посттравматичних артропатіях.

З собою необхідно мати результати попередніх обстежень і призначень, а також зручний одяг для вправ і змінне взуття.

Після консультації відбувається перше індивідуальне заняття, а по завершенню можна записатись на курс, обравши зручні дні і години. Діє вигідна пропозиція для парних занять: ходіть родиною чи друзями – заощаджуйте на вартості тренувань. Купуйте картку «Спліт» на двох і займайтесь одночасно, при цьому програми залишаються індивідуальними.

У центрі також можна пройти курс процедур фізичної терапії (ударно-хвильова терапія, перкусійний масаж, електроміостимуляція), виконується тейпування – профілактичне і реабілітаційне.

Полтавців запрошують у червні на прийом лікарів – реабілітолога і травматолога, фото-2

Ударно-хвильова терапія призначається після консультації з лікарем з урахуванням показань та протипоказань.

Студія фізичної реабілітації «Здорові рухи» знаходиться за адресою: вул. Гагаріна, 1

Записатись на прийом — (050) 880 999 8

Стежте за акціями і анонсами Facebook та Instagram «Здорові рухи»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мдицина #здорові рухи #фізіотерапії
Оголошення
live comments feed...