• Головна
  • ЗНО-2021: Як пройшло тестування з математики та скільки абітурієнтів прийшло до пунктів тестування
17:30, 31 травня
Надійне джерело

ЗНО-2021: Як пройшло тестування з математики та скільки абітурієнтів прийшло до пунктів тестування

ЗНО-2021: Як пройшло тестування з математики та скільки абітурієнтів прийшло до пунктів тестування

У п’ятницю, 28 травня, в Україні пройшло зовнішнє незалежне оцінювання з математики та математики рівня стандарту. За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з математики взяли 244 839 осіб, що становить 83,9 % від загальної кількості зареєстрованих, для проходження тестування з математики (завдання рівня стандарту) з’явилися 9 246 осіб, що становить 11,96 %.

102 учасники ЗНО не були допущені до пунктів тестування, з них 14 – через виявлення ознак гострих респіраторних захворювань. Дотримання процедури тестування контролювали 159 громадських спостерігачів.

У Полтавській області тестування з математики відвідало 86,39% абітурієнтів, а з математики рівня стандарту - 9,73%.

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що найбільшу явку учасників на тестування з математики з-поміж регіонів – 87,2% зареєстрованих – зафіксовано у Київській області, найменшу – 72,1% – у Чернівецькій. Тестування з математики (завдання рівня стандарту) найбільше складали у Києві – 21,5%, найменше – 3,6% – у Чернівецькій області.

Результати тестування буде оголошено до 22 червня.

Також у МОН нагадують, що учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії ЗНО через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

А вже завтра, 1 червня, відбудеться тестування основної сесії ЗНО-2021 – з української мови/української мови та літератури.

Нагадаєсо, раніше ЗНО-2021: в Україні тестування з англійської мови склали більше 120 тисяч абітурієнтів

#зно #абітурієнт #полтавщина #україна #математика

Коментарі

Оголошення
live comments feed...