• Головна
  • У червні на нас чекає кілька магнітних бур: чого чекати метеозалежним?
08:33, 31 травня
Надійне джерело

У червні на нас чекає кілька магнітних бур: чого чекати метеозалежним?

У червні на нас чекає кілька магнітних бур: чого чекати метеозалежним?

Магнітні бурі Найсильніше впливають на здоров'я літніх людей, вагітних жінок і власників хронічних захворювань. Під час бурі можуть виникати головні болі, запаморочення, біль у м'язах і суглобах, безсоння, підвищений тиск, дратівливість, загострення хронічних захворювань. Щоб захистити організм від негативного впливу, слід дотримуватися деяких правил за кілька днів і в період бурі.

Розклад магнітних бур на червень 2021:

Перша слабка магнітна буря 2 і 3 червня 2021 торкнеться людей із захворюваннями серцево-судинної системи, літніх і метеочутливих осіб.

Магнітна буря 8 червня 2021 теж буде слабкою. Поболить голова і побешкетує тиск в основному у метеочутливих людей.

Магнітна буря 9 червня 2021 буде сильнішою, ніж у попередній день, але теж досить слабкою. В основному ймовірні проблеми зі сном і загальна слабкість.

Магнітна буря 16 і 17 червня 2021 буде вже серйозною атакою на судини. Її вплив почне відчуватися ще напередодні, 15 червня, а остаточно зійде нанівець 18 червня. Може крутитися голова, нудити і кидати в піт. Крім проблем із головою і вестибулярним апаратом можливі загострення хронічних захворювань.

Останнім потужним ударом місяця має стати сильна магнітна буря 28 червня 2021. Точніше про силу її удару і тривалість можна буде судити в середині червня.

За матеріалами відкритих джерел

Читайте також: У Полтаві біля ЦУМу проведуть свято для дітей

Стежте за усіма цікавими новинами Полтави та області у нашому Telegram

#магнітні бурі #здоров'я #профілактика

Коментарі

Оголошення
live comments feed...