• Головна
  • Олександр Коваль: «Поспішну критику пенсійної реформи вважаю безпідставною»
10:34, 30 квітня 2013 р.

Олександр Коваль: «Поспішну критику пенсійної реформи вважаю безпідставною»

Проблеми сучасного пенсійного забезпечення та перспективи його подальшого розвитку обговорювалися на прес-конференції за участю заступника голови Полтавської облдержадміністрації Олександра Коваля та начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області В.Руденка.

Доповнюючи і уточнюючи один одного, посадовці піднімали найрізноманітніші питання – від роботи із зверненнями громадян до модернізації і передачі функції адміністрування єдиного соціального внеску новоствореній службі.

Перш за все йшлося про те, що на даний час пенсійна галузь перебуває у стабільному стані, і це підтверджують позитивні результати роботи щодо призначення і перерахунку пенсій у нашій області, підвищення середньої пенсії за рік більше ніж на 230 грн. (на 20%), успішне виконання планових завдань по надходженню коштів, зменшення утричі кількості звернень громадян до органів Пенсійного фонду тощо.

«Поспішну критику пенсійної реформи вважаю безпідставною, адже чекати будь-якого прориву та швидких наслідків за нетривалий період – нереально,»- наголосив, звертаючись до представників мас-медіа Олександр Коваль, і зосередив увагу на першочергових завданнях по ліквідації дефіциту Пенсійного фонду задля переходу на другий рівень пенсійної реформи, до так званої накопичувальної пенсійної системи.

Питання, що наприкінці спілкування надійшли до учасників прес-конференції, стосувалися роз’яснення суті існуючого механізму стимулювання більш пізнього виходу на пенсію та особливостям фінансування і виплати пенсій під час тривалих травневих вихідних. Також журналісти поцікавилися середньою тривалістю життя на Полтавщині, що складає нині 69 років.

 

Оголошення
live comments feed...