• Головна
  • Найкращі пам'ятники з граніту від майстерні "Memory"
Новини компаній
09:16, 31 травня

Найкращі пам'ятники з граніту від майстерні "Memory"

Новини компаній

Ринок ритуальних послуг в Полтаві переповнений оголошеннями про купівлю пам'ятників на могилу. Але ж як вибрати фірму, яка виготовляє якісну споруду на могилу родичів і не віддати при цьому усі свої збереження. Для цього необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

  • Зверніть увагу на матеріали, які використовує компанія, на якість та точність обробки. Це можна зробити ознайомившись з каталогом фотографій готових виробів.
  • Поцікавтесь чи надає фірма повний комплекс послуг. Найкраще вибрати фірму, яка не лише виготовляє, а й доставляє та встановлює на місце поховання.
  • Наявність додаткових аксесуарів. Покупці більше довіряють тим підприємствам, в яких крім пам'ятників можна замовити іншу атрибутики — вази, лампадки, огорожі тощо.
  • Індивідуальний підхід має значення! Далеко не всі родичі хочуть бачити на могилі померлого стандартний варіант надгробку. Тому в перевіреній компанії повинні працювати дизайнери, які готові виконати навіть найскладніше замовлення.

Звісно ж, запорукою високої якості та довговічності пам'ятника є гарантія від підприємства на свої роботи. Найкраще замовляти пам'ятники у такому місці.

Найкращі пам'ятники з граніту від майстерні "Memory", фото-1

Підприємство з виробництва гранітних пам'ятників "MEMORY" має власне виробництво виробів з граніту і пропонує свої послуги щодо встановлення (монтажу) та гарантійного обслуговування протягом двох років, а також реставрацію пам'ятників, хрестів, фотографій на надгробках тощо.

"MEMORY" пропонує широкий вибір доступних в ціні пам'ятників в Полтаві. Купівля недорогих пам'ятників не допускає жодного компромісу в якості: вони виготовляються з того ж матеріалу, що й дорогі аналоги. Їх відрізняє розмір плит та наявність додаткових атрибутів на готовому виробі. Тому, всі властивості пам'ятника, включаючи його довговічність та стійкість до зовнішніх чинників, повністю зберігаються і на пам'ятники з розпродажу чи зі знижкою

Представництво підприємства "MEMORY" знаходиться у місті Львів, але замовлення можна оформити з будь-якого куточку України. Дізнатися більше про виготовлення, встановлення чи про вартість пам'ятника на могилу, Ви можете обравши будь-який зручний для Вас спосіб:

  • зателефонувати або написати у Viber менеджеру за телефоном (068) 885 884 5 або (‎073) 885 884 6;
  • написати листа на електронну пошту memory.lviv.info@gmail.com;
  • особисто відвідавши один з офісів, зазначених в контактах на сайті.
Оголошення
live comments feed...