• Головна
  • Заява Полтавської обласної організації Всеукраїнського об'єднання «Свобода»
17:26, 29 квітня 2013 р.

Заява Полтавської обласної організації Всеукраїнського об'єднання «Свобода»

Заява Полтавської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" з приводу закидів "регіоналів" у бік націоналістів щодо "побиття ветеранів"

Полтавська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" висловлює своє обурення з приводу поширення місцевими "регіоналами" неправдивої інформації про нібито "побиття" націоналістами ветеранів під час інциденту біля меморіалу Солдатської Слави в Полтаві, який стався 15 квітня 2013 року.

Нагадаємо, що 15 квітня свободівці протестували проти проведення мітингу "регіоналів" та комуністів, які використовували совєцьку символіку. Націоналісти поширювали інформаційну листівку про союз Сталіна й Гітлера та інформували громадськість про злочини комуністичного режиму в роки Другої світової війни та про репресії щодо українців. Після того, як комуно-"регіонали" заходилися пропагувати "братню єдність" і розгорнули великий совєцький прапор, націоналісти розпочали вигукувати "Ганьба!". У відповідь невідомі особи в цивільному та правоохоронці, намагалися виштовхати свободівців із натовпу. Бійці спецпідрозділу "Беркут" жорстоко поводилися з людьми та виривали з рук активістів інформаційні листівки.

Після цих подій, вочевидь, щоби відвернути увагу громади від "покращення", до якого доробилася місцева влада, та від незаконних дій міліції щодо застосування сили до мирних пікетувальників, "регіонали" розгорнули проти свободівців інформаційну кампанію, називаючи націоналістів фашистами та звинувачуючи у "побитті ветеранів".

Полтавська організації ВО "Свобода" заявляє, що активісти нашої організації жодним чином не причетні до провокацій, які намагаються на нас списати. Насправді ветеранів, які брали участь у комуно-"регіональному" збіговиську, штовхали ті ж люди в цивільному та правоохоронці, які намагалися вибити із натовпу активістів-протестувальників. Ми жодним чином ніколи не застосовували й не застосовуватимемо силу до людей, які мужньо пройшли криваві роки Другої світової війни та боролися з ворогом. Однак наголошуємо, що подавати історію потрібно об'єктивно: у роки Другої світової війни українці опинилися між двома людиноненависницькими режимами, і найбільшу кількість загиблих під час війни режимів склали саме представники нашого народу.

Вочевидь, чинна місцева полтавська влада намагається створити собі уявного ворога у вигляді якогось новітнього "фашизму", щоби таким чином і далі відволікати увагу полтавців від злодіянь владців. Нині "регіонали" називають свободівців "фашистами" передусім тому, що ми будь-яким чином намагаємося перешкодити чиновникам розкрадати бюджет і набивати кишені людськими грішми, які призначені для медицини, освіти, соціальних програм, ЖКГ, ремонту доріг тощо. Націоналісти вказують на прорахунки у програмах "покращення" і діють в інтересах громади, а не олігархічних капіталів.

Із огляду на сказане, закликаємо полтавців не вірити брехливим закидам влади та відокремити правду від надуманих, висмоктаних із пальця чуток, які задля провокацій запускають між люди "регіонали". Окрім цього, закликаємо полтавців 8 травня вшановувати жертв, які полягли на полях Другої світової війни молитвою, а не влаштовувати різноманітні розважальні заходи.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"

Оголошення
live comments feed...