• Головна
  • У Полтаві цигарки міняли на цукерки
16:06, 29 квітня 2013 р.

У Полтаві цигарки міняли на цукерки

Інформаційно-профілактична акція під назвою «Обміняй цигарку на цукерку» відбулася у Полтаві 28 квітня. Її приурочили до місячника здоров’я, що триває в області.

Організатором акції виступив орган студентського самоврядування Студентський парламент Української медичної стоматологічної академії, за підтримки адміністрації академії. Учасниками акції були власне активні студенти академії(близько 150 осіб). Акція охопила центральну частину міста, починаючи від стадіону «Ворскла» та дійшла до білої альтанки.

Суть акції полягала в тому, що студенти підходили до курців і пропонували обміняти цигарку на цукерку, як альтернативу курінню. «Краще з’їсти цукерку, ніж викурити цигарку – гасло акції». Якщо хтось не погоджувався, то просто віддавали цукерку, і це все відбувалось у формі жарту. Обміняти нікотин на солодощі зголосилося досить багато курців, здебільшого усі підійшли до акції з гумором і залюбки взяли участь в обміні.

Загалом організатори закупили солодкої продукції близько 25 кг. В результаті було зібрано 1401 цигарку.

Акція пройшла вдало та була підтримана перехожими. Саме тому такі заходи мед. академія планує проводити частіше з метою пропаганди здорового способу життя.

Оголошення
live comments feed...