• Головна
  • Спростування недостовірної інформації про Лазірківську амбулаторію
13:34, 29 квітня 2013 р.

Спростування недостовірної інформації про Лазірківську амбулаторію

У деяких засобах масової інформації нещодавно лікарем Лазірківської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини Анатолієм Сурковим було продемонстровано неналежні умови для надання медичної допомоги населенню.

Він навмисне продемонстрував ту частину будівлі амбулаторії, яка не використовується протягом тривалого часу, чим дискредитував роботу медичних працівників.

З метою з’ясування справжнього стану відбулася комісійна перевірка функціонування Лазірківської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини Оржицького району.

Було встановлено, що Лазірківська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини обслуговує 2355 жителів сіл Лазірки та Іванівка, з них 1889 дорослого населення, 466 дітей до 17 років, з них 19 дітей до 1 року життя. Медичну допомогу населенню надають 2 лікаря загальної практики сімейної медицини, 5 медичних сестер загальної практики сімейної медицини і медична сестра денного стаціонару.

У Лазірківській амбулаторії загальної практики сімейної медицини є належні умови роботи. Приміщення, які використовуються амбулаторією знаходяться в задовільному стані, оснащені необхідним для роботи обладнанням, згідно табелю оснащення, а також оснащено 2-ма комп’ютерами для лікарів загальної практики-сімейної медицини з доступом до мережі «Інтернет». При амбулаторії також функціонує денний стаціонар на 15 ліжок.

На вивільнених площах Лазірківської номерної лікарні, після створення амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, організовано Лазірківський підрозділ Оржицького районного територіального центру соціального обслуговування населення. Тут працює лікар-терапевт і надаються соціальні послуги самотнім пенсіонерам (прання, ремонт взуття, пошив одягу, перукарські послуги).

Лікар Сурков А.В. в ефірі «5» каналу телебачення надав недостовірну інформацію, що його, хірурга з 20-ти річним стажем, було звільнено з роботи через незгоду з реформами, що відбуваються в системі охорони здоров’я. Насправді ж, лікаря Суркова А.В. було переведено з посади лікаря – хірурга на посаду лікаря загальної практики сімейної медицини за власним бажанням, що підтверджується його заявою.

Оголошення
live comments feed...