• Головна
  • По даху Кадетського корпусу гуляють діти
12:05, 29 квітня 2013 р.

По даху Кадетського корпусу гуляють діти

У соцмережах з’явились фото школярів на даху та в приміщеннях Кадетського корпусу

На сторінках полтавських школярів у соцмеріжі «Вконтакте» з’явились фотографії, на яких вони зображені всередині та на даху Кадетського корпусу. Дивитись без тривоги на те, як діти ходять по дощатій покрівлі даху (особливо враховуючи її аварійність) без страху неможливо. Та і самі приміщення, в яких фотографувались школярі, зовсім не є безпечними. Зрозуміло, що діти в силу свого віку не розуміють небезпеки, на яку вони наражаються блукаючи коридорами, які в будь який момент можуть осипатися. Не думають вони і про те, що можуть впасти з даху, або провалитися вниз через гнилу покрівлю.

Хто буде відповідати, якщо «гості» корпусу замість «екскурсії» отримають цеглиною по голові? Або якщо якась дитина, не дай Боже, послизнеться і впаде з даху?

Сьогодні ми в черговий раз (а відвідування Кадетського корпусу стали для «Полтавщини» традиційними) намагалися знайти в приміщенні охорону. І в черговий раз на наші вигуки ніхто не відповів. Натомість у паркані, що символічно огороджує вхід до історичної будівлі, з’явились два «проходи», які наче запрошують допитливих громадян всередину. Залишилось поставити табличку «Ласкаво просимо!», і поруч касу для продажу квитків. Тоді все стане на свої місця.

Сподіваємось, що фото школярів на аварійному даху підштовхнуть наших чиновників до прийняття відповідних рішень.

Оголошення
live comments feed...