• Головна
  • Полтавські військові авіатори повернулися з навчань «Широкий лан-2013»
11:33, 29 квітня 2013 р.

Полтавські військові авіатори повернулися з навчань «Широкий лан-2013»

Особовий склад Миргородської авіаційної бригади тактичної авіації взяв активну участь у широкомасштабних командно-штабних навчаннях Збройних Сил України «Широкий Лан — 2013»

Їх метою було відпрацювання комплексу завдань із залученням усіх видів та родів військ, і саме це визначило їхню особливість. Тим більше, що подібний захід військове відомство проводило вперше.

Воїни-авіатори забезпечили повітряну складову навчань не тільки з базового, а й з оперативних аеродромів. Зокрема, два учбово-бойових та один бойовий винищувач Су-27 були перебазовані на аеродром Кульбакіно. Саме з нього екіпажі у складі полковника Сергія Ялишева, майора Віктора Нагорянського, підполковника Олександра Оксанченка, майора Юрія Булавки та підполковника Олега Паливоди виконували практичні завдання по перехопленню повітряних цілей, веденню повітряних боїв з умовним противником, прикривали дії наземних військ та інше. З базового аеродрому вильоти на перехоплення повітряного порушника із режиму бойового чергування здійснили підполковник Дмитро Фішер та майор Володимир Слинько. За результатами виконання завдань керівництво навчань відзначило, що миргородські авіатори ще раз підтвердили високий професіоналізм та виучку, продемонструвавши високий клас льотної майстерності та наземного забезпечення польотів.

Усі літаки та наземна техніка без перешкод повернулись до місця постійної дислокації.

Оголошення
live comments feed...