• Головна
  • Цього тижня Україна отримає ще півмільйона доз вакцини від СOVID-19
16:30, 18 травня
Надійне джерело

Цього тижня Україна отримає ще півмільйона доз вакцини від СOVID-19

Цього тижня Україна отримає ще півмільйона доз вакцини від СOVID-19

Сьогодні, 18 травня Україна отримала нову партію вакцини від коронавірусу. ЮНІСЕФ доставив 122 850 доз вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech проти COVID-19 у рамках глобальної ініціативи COVAX. До кінця тижня ЮНІСЕФ доправить всього 473 850 доз вакцини, а також розчинник для ін’єкцій.

Цього тижня Україна отримає ще півмільйона доз вакцини від СOVID-19, фото-1
Цього тижня Україна отримає ще півмільйона доз вакцини від СOVID-19, фото-2

Міністерство охорони здоров’я зазначає, що 378 тисяч доз вакцини буде для щеплення першою та другою дозою від COVID-19 працівників сфери освіти. Решту із вакцин направлять для пріоритетних груп із першого та другого етапу вакцинації.

«Отримання Україною нової партії вакцин в рамках міжнародної ініціативи COVAX є черговим свідченням відданості світової спільноти принципам рівності і доступності вакцин в умовах світової пандемії коронавірусу. Співпраця в такому форматі є вкрай важливою, а реалізація міжнародних гуманітарних та соціальних ініціатив, направлених на подолання загальносвітової проблеми COVID-19, вкотре підтверджує готовність країн до об’єднання зусиль перед загрозами, які стоять перед людством», - зазначив Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

«ЮНІСЕФ вдячний всім партнерам та міжнародним донорам, які підтримують COVAX і вакцинацію від COVID-19 в Україні. У міру того, як доставляється більше вакцин, закликаємо всіх отримати щеплення, щойно у вас з’явиться така можливість. Дуже важливо, що захист від цієї небезпечної інфекції зараз можуть отримати вчителі. Неможливо переоцінити роль освіти для благополуччя та розвитку кожної дитини. Вакцинація вчителів - ключовий момент у забезпеченні якості та безперервності навчання під час пандемії», - сказала, голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Лотта Сильвандер.

Вакцини Pfizer-BioNTech потребують особливих умов транспортування та зберігання - за температури в межах від -60 °C до -80 °C. Зберігання й логістику цієї та попередньої партій вакцин Pfizer-BioNTech від COVAX в Україні із дотриманням правильного холодового ланцюга забезпечить Агентство США з міжнародного розвитку(USAID).

Цього тижня Україна отримає ще півмільйона доз вакцини від СOVID-19, фото-3
Цього тижня Україна отримає ще півмільйона доз вакцини від СOVID-19, фото-4
Цього тижня Україна отримає ще півмільйона доз вакцини від СOVID-19, фото-5

Ініціатива COVAX - це приклад безпрецедентної солідарності міжнародної спільноти, що має на меті забезпечити доступ до вакцин від COVID-19 для всіх країн світу.В межах COVAX, ЮНІСЕФ та ВООЗ працюють над тим, щоб доставити більше вакцин для жителів України, спільно з урядами США, ЄС, Великої Британії, міжнародними установами - Агентством США з міжнародного розвитку(USAID) та Світовим банком, а також іншими донорами. Загалом до кінця 2021 року в рамках ініціативи Україна безоплатно отримає вакцини для щеплення 8 мільйонів українців від COVID-19.

Читайте також: «Полтавська область досі лідирує за кількістю щеплень від COVID-19» - Олег Синєгубов

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вакцинація #щеплення #коронавірус #Україна #вакцина

Коментарі

Оголошення
live comments feed...