• Головна
  • Учні полтавської школи приєдналися до всеукраїнського челенджу
19:30, 17 травня
Надійне джерело

Учні полтавської школи приєдналися до всеукраїнського челенджу

Учні полтавської школи приєдналися до всеукраїнського челенджу

У навчальному році 2020-2021 українські школи мали змогу долучитися до трьох різних всеукраїнських челенджів. У листопаді-грудні 2020 року школи брали участь у першому – Спортивному челенджі, а в лютому-березні у другому – Хеппі челенджі. А 25 квітня завершилася реєстрація на третій - Фуд челендж. Організатори - ГО Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» (м. Київ) за підтримки Міжнародного фонду «Монделіс». Він допоможе зацікавити школярів здоровим харчуванням й продемонструє, що здорова їжа – це легко, смачно й різноманітно.

Челендж триває 4 тижні: з 26 квітня по 24 травня. Протягом цього часу школи виконують креативні завдання та проводять активності на тему здорового харчування, які оцінюють й коментують експерти програми.

Родина Полтавської 20-ї – активна учасниця Всеукраїнського Фуд челенджу, організованого Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів, до якого приєдналися більше 700 навчальних закладів України.

Перший крок – зацікавити та мотивувати учнів до отримання знань про базові принципи здорового харчування – зроблено! Об’єднані спільною метою, діти, батьки, учителі, створили квест «Здорове харчування», який відбувся офлайн у локаціях школи для учнів 1-4 та онлайн у Zoom для 5-11класів.

Учні полтавської школи приєдналися до всеукраїнського челенджу, фото-1
Учні полтавської школи приєдналися до всеукраїнського челенджу, фото-2
Учні полтавської школи приєдналися до всеукраїнського челенджу, фото-3
Учні полтавської школи приєдналися до всеукраїнського челенджу, фото-4

Користь спільних сімейних прийомів їжі для здоров’я дітей підтверджено результатами наукових досліджень. Тож, завдання, які ми виконували протягом ІІ тижня, мали на меті об’єднати родини процесом приготування смачної їжі, та показати дітям, що це весело та легко. За результатами активностей було створено Здорову кулінарну книгу Полтавської 20-ї.

В рамках шкільного Food Fest Бі_На_Ку, спрямованого на вивчення національної кухні Білорусі, учні 1-11 класів – активні учасники відео майстеркласів з приготування національних страв. Вони готові до висновків та рекомендацій, які надасть Колегія кулінарних експертів у складі представників громадськості, що мають спеціальну кулінарну освіту.

Учні полтавської школи приєдналися до всеукраїнського челенджу, фото-5
Учні полтавської школи приєдналися до всеукраїнського челенджу, фото-6
Учні полтавської школи приєдналися до всеукраїнського челенджу, фото-7

З метою рекламування корисних властивостей українського національного продукту ГАРБУЗА учнівський парламент ініціював проведення мистецького проєкту "Пан Гарбуз", в рамках якого конкурс малюнків "Гарбузове сонечко", конкурс екранізацій української народної пісні "Ходить гарбуз по городу...", конкурс-презентація Еко-мішечків "Гарбузовий бум", сімейне фуд-шоу "Пан Гарбуз", конкурс інсценізації фрагментів драматичного твору Г. Квітки-Основ'яненка "Сватання на Гончарівці", а для батьків та працівників закладу - конкурс "Римована мозаїка".

"Батьки учнів та учителі отримали знання про те, як зробити харчування дітей здоровим під час лекцій дитячої дієтологині, засновниці Школи дитячого харчування Ганни Бойко, Ольги Озерної, коуча зі здорового способу життя та харчування, Юлії Крілик, фахівчині з дієтології та нутриціології, взяли участь у конкурсі ідей публікацій для Телеграм-каналу Фуд челенжу. І це ще не все… Очікуємо завдання на останній тиждень! " – повідомляє заступник директора 20-ї школи Лариса Буличева.

За результатами оцінок, 5 найактивніших шкіл отримають гранти загальною сумою 90 000 гривень на закупівлю обладнання для лабораторій з природничих й технічно-математичних (STEM) наук.

Читайте також: Подача документів для вступу дитини в перший клас: що потрібно знати?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #школа #Полтава #челендж

Коментарі

Оголошення
live comments feed...