• Головна
  • Сьогодні – Міжнародний день інформаційного суспільства
08:30, 17 травня
Надійне джерело

Сьогодні – Міжнародний день інформаційного суспільства

Сьогодні – Міжнародний день інформаційного суспільства

27 березня 2006 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Резолюцію, в якій проголосила 17 травня - Всесвітнім днем електрозв’язку та інформаційного суспільства. До 2006 року цей день святкувався як Міжнародний день електрозв'язку або Всесвітній день телекомунікацій. Це свято відзначалося з 1969 року за рішенням сесії Адміністративної ради Міжнародного союзу електрозв'язку. Дата обрана у зв'язку з тим, що 17 травня 1865 року, після двох з половиною місяців важких переговорів, у Парижі було підписано першу міжнародну Телеграфну Угоду, і був заснований міжнародний Телеграфний Союз («International Telegraph Union»), з 1932 року – Міжнародний Союз Електрозв'язку («International Telecommunications Union»).

Мета цього міжнародного свята полягає в тому, щоб сприяти підвищенню рівня поінформованості про можливості, які можуть принести товариствам та країнам використання Інтернету та інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), а також про шляхи подолання «цифрового розриву».

Цей день — професійне свято всіх програмістів, системних адміністраторів, інтернет-провайдерів, веб-дизайнерів, редакторів інтернет-видань і решти всіх людей, зайнятих у сфері інформаційних технологій. Інформаційні технології помітно змінили вигляд цивілізації. Вони викликали справжній вибух у світовій економіці, внаслідок чого різко підвищилася кількість і якість продукції.

Значення інформатики, як сфери людської діяльності, пов'язаної з процесами перетворення інформації за допомогою комп'ютерів і інших засобів обчислювальної техніки, набагато ширше. Вона надає людству неймовірну першу розкіш: головними багатствами стають інформація і знання, відкриваються небачені можливості самоосвіти.

Читайте також: У Полтаві небайдужі містяни вийшли на суботник із прибирання Прирічкового парку

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#свято #комунікація #зв'язок #суспільство

Коментарі

Оголошення
live comments feed...