• Головна
  • Ошуканим вкладникам на Боровиковського, 11, порадили купити квартири повторно
15:32, 26 квітня 2013 р.

Ошуканим вкладникам на Боровиковського, 11, порадили купити квартири повторно

Влада змогла тільки порадити самотужки знайти кошти та зацікавити потенційного забудовника

Сьогодні ініціативна група ошуканих полтавців, вкладників, які так і не отримали обіцяних квартир на Боровиковського, 11, зустрілася із представниками облдержадміністрації.

Люди обурені нещодавнім рішенням Октябрського районного у місті Полтава суду, згідно із яким суддя Струков не побачив складу злочину у діях відповідачів — Ігоря Михайлюка та Сергія Жарого.

— Суддя сам перераховував у справі нецільове призначення наших коштів. Виявляється інвесткомпанія за наші гроші будувала будинки у Миргороді та Лубнах и т.і. І немає складу злочину. А де гроші? — бідкалася ошукана «інвесткомпанією» Оксана Лазуренко.

Також, за її словами, зустріч завершилася тим, що влада порадила людям знову знайти кошти і самостійно знайти забудовника. Тобто фактично заплатити за квартири вдруге.

У 2012 році з довгобуду (півтора поверхи) демонтували баштовий кран, що ознаменувало остаточне, навіть символічне будівництво.

Також нагадаємо, що забудовник і екс-голова корпорації «Полтавабудінвест» і керівник ЗАТ «Цивільбуд» Петро Бутрій сам вважає себе ошуканим в цій історії, адже кошти акумулював не забудовник, а інвестор.

Оголошення
live comments feed...