• Головна
  • Засідання обласної комісії ТЕБ та НС
17:41, 26 квітня 2013 р.

Засідання обласної комісії ТЕБ та НС

На засіданні обласної комісії ТЕБ та НС розглядалися питання забезпечення протидії масовим пожежам у лісах та організації безпечного відпочинку громадян на водних об’єктах

26 квітня в обласній державній адміністрації у селекторному режимі під головуванням заступника голови Полтавської ОДА – голови обласної комісії з питань ТЕБ та НС Бориса Галушко відбулося планове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. У селекторних студіях міст та районів області були присутні члени міських і районних комісій з питань ТЕБ та НС.

На засіданні розглядалися питання підготовки до купального сезону 2013 року, визначення , обліку та обладнання місць масового відпочинку населення на водоймах, а також про заходи щодо забезпечення протидії масовим пожежам у лісах, на торф’яниках і сільгоспугіддях у весняно-літній період поточного року.

Кожного року, з настанням теплого сезону на водоймах області створюються передумови до виникнення надзвичайних ситуацій та подій, що пов’язані із загибеллю людей. З метою попередження випадків загибелі громадян на воді особлива увага органів місцевої влади та самоврядування зосереджена на офіційному визначенні місць масового відпочинку населення та вжиття усіх необхідних заходів щодо створення умов для безпечного відпочинку громадян біля водойм. Борис Галушко звернув увагу голів міських та районних комісій ТЕБ та НС на заборону відкриття і функціонування місць масового відпочинку населення на водних об’єктах без обстеження і очистки акваторій пляжів, а також створення сезонних рятувальних постів, на яких чергуватимуть рятувальники, підготовлені до виконання заходів по рятуванню людей та оснащені необхідним спорядженням і майном.

У весняно-літній період загроза виникнення загроза виникнення надзвичайних ситуацій виникає не тільки на водоймах, а й в екологічних системах, зокрема, у лісових масивах. Про основні завдання з підготовки до пожеженебезпечного сезону та проблемні питання проінформував присутніх начальник Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області Роман Кириленко, який зазначив, що з сьогоднішнього дня області присвоєно 4-ий клас пожежної небезпеки, тому на виконання вимог Уряду та розпоряджень Полтавської облдержадміністрації проводиться комплекс організаційних та практичних заходів по запобіганню виникнення пожеж у лісових масивах, на торф’яниках та сільськогосподарських угіддях області та запевнив усіх присутніх про готовність пожежно-рятувальних підрозділів області до оперативного реагування на будь-які випадки виникнення надзвичайних ситуацій та подій, зокрема до ліквідації пожеж у лісових масивах.

На завершення засідання Голова обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Борис Галушко відмітив позитивний досвід минулих років у співпраці органів державної влади, органів місцевого самоврядування, пожежно-рятувальної служби, лісових господарств тощо у проведенні роботи щодо попередження виникнення, а також під час ліквідації пожеж в екосистемах області. А також зазначив, що необхідно прикласти максимум зусиль для запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та подій, а у разі виникнення, забезпечення злагоджених та скоординованих дій щодо їх ліквідації.

УДСНС у Полтавській області

Оголошення
live comments feed...