Новини компаній
09:55, 14 травня

Перли повертаються

Новини компаній
Перли повертаються, фото-1

2021 рік у світі моди повний сюрпризів, і це стосується не тільки жіночого одягу. Аксесуари в цьому сезоні займають важливе місце в створенні образів і оновленні гардеробу в інтернет магазині VONAVIN: тільки людина без інтернету могла не чути про трендові масивні ланцюги, підвіски, кулони, комбінації кольорових металів і намиста чокери. Але ось що я вам скажу: це ще не все! Цієї весни модні тенденції прикрас включають в себе ще один яскравий елемент - перли!

Перли - це для дам у віці?

Звичайно, ми звикли, що перлинні намиста і нитки на шию носять наші бабусі, герцогині з британської королівської сім'ї і жінки-політики. Але зараз дизайнери переосмислюють перли і додають їх в повсякденні і вуличні образи. Тому вік для прикраси з перлами не грає визначальної ролі: якщо тобі сподобався якийсь перловий аксесуар, потрібно брати!

Перли повертаються, фото-2

Модні прикраси з перлами

Зараз з перлів роблять об'ємні браслети на десяток ниток, такі ж об'ємні кольє, кулони з перлинами неправильної форми, сережки гвіздочки з маленьких перлин, довгі моно сережки (на одне вухо), кільця і ​​підвіски. У цьому сезоні також дуже популярні комбінації перлової нитки із золотим масивним ланцюгом (половина металева, половина з перлів або чергування перлів і ланцюгів ярусами). Така прикраса виглядає сміливо і незвично. А ще придивися до браслетів з кольорових намистин з вкрапленнями перлин: вони омолодять твій образ і нагадають популярні в 90-х фенечки з бісеру.

З чим носити перли?

Перли повертаються, фото-3

Тут все залежить від твого переважаючого стилю. Перли можна комбінувати не тільки з вечірніми сукнями, хоча перлова нитка на шию або кулон на ланцюжку - це класичне доповнення до плаття футляр і туфель на шпильці. Я рекомендую купити перли з ланцюгом, якщо ти віддаєш перевагу вуличним образам з сорочкою, майкою і джинсами; під сукню чи піджак з еко шкіри добре підійде намисто з перлин неправильної форми. Якщо підібрати браслет або сережки під сукню в квіти, вийде дуже ніжний і романтичний образ. А для відпустки можна вибрати намисто з дрібних перлів на 20-30 ниток, скручених в канат - дивись, як би тебе не вкрали пірати!

Коментарі

Оголошення
live comments feed...