• Головна
  • Для полтавських дітей, які живуть в сім'ях, що опинилися в складних життєвих обставинах, організували свято
16:04, 26 квітня 2013 р.

Для полтавських дітей, які живуть в сім'ях, що опинилися в складних життєвих обставинах, організували свято

Представники міської влади на чолі із заступником міського голови Світланою Порохнею спільно із працівниками та волонтерами Міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді привітали із Великодніми святами полтавські родини.

– Соціальні працівники допомогли цій родині отримати матеріальну допомогу та оформити всі необхідні документи для отримання інвалідності матері, –зазначила Світлана Порохня. – Мати була довгий час прикута до ліжка через травму, хворіє на туберкульоз. Були закриті великі борги за електроенергію, що були у них. Зараз соціальні працівники проводять реабілітацію сім'ї. Двоє малолітніх дітей – Роман та Іринка – почали регулярно відвідувати школу, займаються в секціях флорболу та танців.

Як повідомила директор Полтавського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ольга Буднікова, завдяки клопотанням фахівців цій родині були зібрані речі та надана гуманітарна допомога у вигляді сезонного одягу та взуття, постільної білизни, посуду, іграшок та канцтоварів для дітей.

Шестеро дітей в родині Ісипенко чекали на гостей із самого ранку.

– Ця родина перебуває в складних життєвих умовах, але міська влада спільно із соціальними працівниками допомагають подолати це становище, – розповіла Світлана Порохня. – Борг за газопостачання складав 14 тисяч гривень, за електроенергію – 3 тисяч гривень, навіть трьох дітей не було зареєстровано, адже родина мала перед ЖЕУ борг в сумі 2 тисяч гривень. Окрім комунальних боргів, вони не могли оформити статуси як багатодітної, так і малозабезпеченої родини. Сім'я отримала нову газову плиту від управління ЖКГ міськвиконкому, придбано котел, все обладнання безкоштовно змонтовано та підключено до мережі газопостачання.

Родина Омелюти була відома представникам міської влади вже давно. За словами заступника міського голови, маленького сина Богданчика у мами хотіли забрати, але спільно із соціальними працівниками влада подбала про те, щоб вона почала піклуватися про сина. Тепер мати Алла ходить до вечірньої школи, почала приділяти сину увагу. Дуже добре, коли спільні зусилля як полтавців, так і влади приносять хороший результат. Адже вся Полтава складається із сімей, тому благополуччя кожного полтавця – прерогатива органів міської влади.

Окрім постійної уваги та допомоги, від міської влади сім'ї отримали цінні подарунки, солодощі та іграшки для маленьких полтавців.

 

Оголошення
live comments feed...